אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני         קבילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה      צלילי קיץ 2019 - צפו בתוכנייה

עיריית הרצליה עורכת סקר צרכים ושימושים של תלמידים בקווי אוטובוס לבתי הספר

עוד יוזמה עירונית לשיפור ההסעות של התלמידים
25/01/2017
עיריית הרצליה עורכת סקר צרכים ושימושים של תלמידים בקווי אוטובוס לבתי הספר (הגדל)

 

לראשונה מזה עשרות שנים בהרצליה, יוזמת העירייה סקר מקיף לבחינת הצרכים ואופן השימוש של תלמידים בקווי אוטובוס לבתי הספר המופעלים ע"י חברת מטרופולין. השבוע נשלח שאלון בנושא להורי תלמידי בתי הספר העל יסודי בעיר.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

 

השאלון עוסק באזורי המגורים, מסלולי הנסיעה, אורכם ושביעות רצון מהשירות, והינו תוצר של פגישות קבועות ושוטפות המתקיימות מזה מספר חודשים בהשתתפות מ״מ וסגנית ראש העירייה מחזיקת תיק התחבורה, מאיה כץ, סגנית ראש העירייה מחזיקת תיק החינוך, איה פרישקולניק, נציגי חברת "מטרופולין", הנהלת בתי הספר ונציגי וועד ההורים. זאת על מנת לשפר את מערך השירות בקווי התלמידים הקיימים ולטפל בהם מול משרד התחבורה.

 

על פי המצב כיום, משרד התחבורה מנפיק רישיונות לקווי שירות בתחבורה הציבורית ובכלל זה, גם קווי שירות שיש להם תחנות הסעה בקרבת בתי ספר ומשרתים בין היתר תלמידים. עם זאת, מדיניות המשרד בשנים האחרונות היא לצמצם את שירות קווי התלמידים.

 

בפגישה שהתקיימה לפני מספר שבועות בין מנכ"לית משרד התחבורה, קרן טרנר, לראש העירייה משה פדלון, מ"מ וסגנית ראש העירייה מאיה כץ ומנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא, הוצגה בפני נציגי המשרד תמונת המצב של מערך קווי התלמידים בעיר.

 

מיפוי נתוני הסקר יסייעו לצוות התכנון שהוקם לבחון את קווי השירות הקיימים ולגבש את המלצותיו על מנת לכסות את כל אזורי המגורים ולתת מענה טוב להסעות תלמידים.

 

ראש העיר משה פדלון ציין כי "השאלון הוא פרי בחינה והערכה שנעשו לאור תנופת הבנייה בעיר והשינויים שנגרמו עקב כך והוא יאפשר לנו להציע שירות הסעות טוב יותר עבור התלמידים".

 

במכתב ההסבר להורים כתבה מ"מ וסגנית ראש העיר מאיה כץ כי "לאור השינויים המשמעותיים בצרכי התלמידים, הן מבחינת היקף מספרם והן מבחינת אזורי מגוריהם, החלטנו לבצע סקר מיפוי צרכים מקיף ויסודי, כדי לקבל מידע עדכני על אופי השימוש ובאמצעותו, לבצע שינויים בכל הקווים המיועדים לתלמידי בתי הספר".

 

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא ציין כי "בטיחותם ורווחתם של התלמידים חשובים לנו ואנחנו פועלים מול הגורמים האחראים במשרדי הממשלה על מנת לאפשר לתלמידים שירות הסעות טוב ויעיל לבית הספר".

 
 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525