אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

ההצהרה המשותפת של עיריית הרצליה ו-ועד ההורים המרכזי: מורידים את מחירי הצהרונים ומגדילים את מגוון ואיכות סל השירותים

פיקוח, רישום על בסיס יומי, צוות מקצועי, דווח שוטף, מזון איכותי, סבסוד והנחות ועוד
1/02/2017
ההצהרה המשותפת של עיריית הרצליה ו-ועד ההורים המרכזי: מורידים את מחירי הצהרונים ומגדילים את מגוון ואיכות סל השירותים (הגדל)


"עיריית הרצליה שמה לה למטרה לקדם את איכות החינוך בעיר. יחד עם ועד ההורים העירוני, ביצענו בחינה מחודשת של כל נושא הצהרונים בעיר ומשמעות עלויותיו - והיום אנו שמחים לבשר על הוזלת מחירי היול"א - תוך הקפדה על שמירת סל שירותים איכותי ומגוון", כך מסר הבוקר (1.2) ראש עיריית הרצליה, משה פדלון.

משמעות הוזלת המחירים היא חזרה למחירי היול"א של לפני כ- 4 שנים, כך שמחיר הצהרונים בשנת תשע"ח יעמוד על סכום של 980 ₪ לחודש (לעומת המחיר בתשע"ז, שעמד על סכום של 1,014 ₪).

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 


ההחלטה על מחיר זה הינה תוצאת סיומו של תהליך משותף שמטרתו היתה לשים דגש על איכות הצהרונים מחד, ולהפחית את המחיר להורים מאידך.

עם סיום שנת הלימודים הקודמת, הנחה ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, את מנכ"ל העירייה, יהודה בן עזרא, לבצע עבודת מטה בשיתוף הגורמים המקצועיים בעירייה ונציגי ועד ההורים המרכזי, במטרה להוזיל את עלויות היול"א בעיר, תוך שמירה על איכות השירות, המקצועיות ומגוון השירותים לכל ילד.

הוקמה ועדה ייעודית, בראשות נציג ועד ההורים המרכזי, מר ליאור לזר, אשר כללה: נציגי הורים, נציגי עירייה מקצועיים. לוועדה הוצמד רואה חשבון מקצועי (שנבחר בתאום עם נציגות ההורים) ויועץ משפטי.

עיריית הרצליה קיבלה את בקשת הוועדה, כי למרות הורדת המחיר, סל השירותים יישמר איכותי ויכלול בנוסף לגננת מובילת צהרון, גם: סייעת, סייעת שנייה בגני טט"ח (טרום טרום חובה) מעל 25 ילדים, בשאר הגנים מעל ל-32 ילדים, 2 חוגים, ארוחת צהריים מזינה, טרייה וחמה, ארוחת בוקר - בחופשות ובימים ארוכים, פיקוח דיאטנית מטעם יחידת הבריאות העירונית.

יש לציין כי שלא כמקובל ברשויות אחרות, עיריית הרצליה תספוג את הוצאות החשמל, התחזוקה והבלאי של הפעלת היול"א ולא תשית אותן על המפעילים. כמו כן, העירייה תעמיד תקציב של כמיליון ₪ לסבסוד מסגרת יול"א לילדים בעלי צרכים מיוחדים ולמשפחות רווחה.

ראש העיר, משה פדלון הוסיף כי "אני שמח על ההצלחה להוזיל את מחיר הצהרונים, תוך שאנו ממשיכים להציע לילדים את סל השירותים האיכותי והמגוון ביותר. עיריית הרצליה ואני נמשיך להיות קשובים לצרכי ההורים תוך קיום שיתוף פעולה פורה וענייני למען ילדי העיר".

יו"ר הוועדה, מר ליאור לזר מסר כי "הוועדה עבדה בשיתוף מלא בין נציגי ועד ההורים והעירייה. יחד הצבנו את האיכות כמטרה, תוך שמירת האינטרס הכלכלי של ההורים והוזלת המחירים. רק בשיתוף פעולה מלא ניתן היה להגיע להישגים אלו".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא ציין כי "אני מודה לנציגי ההורים על שיתוף הפעולה הפורה. עיריית הרצליה משקיעה מאמץ מתמשך על מנת להבטיח כי ילדי הגנים ייהנו ממיטב השירותים, תוך דאגה למחיר הטוב ביותר האפשרי, וזאת על מנת להקל על ההורים. כל זאת תוך דיאלוג פתוח ובאווירה טובה".

עוד סוכם בוועדה, שהחברה למרכזים קהילתיים תצא במכרז להכנסת ספקים חיצוניים, אשר יפעילו חלק מהצהרונים בעיר, על מנת ליצור תחרות אשר תסייע במיטוב איכות הצהרונים.

  

 

 

""

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525