אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

נחתם ואושר תיק החירום העירוני של עיריית הרצליה

הרצליה היא הרשות הראשונה במחוז דן שהתיק שהכינה אושר ע"י פיקוד העורף
9/02/2017
נחתם ואושר תיק החירום העירוני של עיריית הרצליה (הגדל)


ביום רביעי השבוע נחתם ואושר תיק החירום העירוני של עיריית הרצליה ע"י ראש העיר משה פדלון, מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא, מנהל מחוז דן ברשות החירום הלאומית (רח"ל) משה חג'בי ומפקד מחוז דן של פיקוד העורף אל"מ אמיר אולו.

בכך הרצליה היא הרשות הראשונה במחוז דן שהתיק שהכינה אושר ע"י פיקוד העורף ורח"ל. יצוין כי בחודש ינואר עברה העירייה בהצלחה מרובה ביקורת משולבת בנושא מוכנות העיר לחירום.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 


תיק החירום כולל את היערכות העירייה לכל תרחישי החירום כגון: רעידת אדמה, מלחמה, מגה-טרור, מגפה וכו', והוא נערך בעבודת מטה משולבת של כל אגפי העירייה.

התכנית כוללת בין השאר מסד נתונים של כל העיר, תרחישים צפויים כפי שהתקבלו מפיקוד העורף ורח"ל, וכן פרישה של המענה העירוני הכולל חמ"ל עירוני, חפ"קים עירוניים, מרכז הפעלה הכולל בתוכו מטה עירוני לניהול משברים ובו כל אגפי העירייה. המענה העירוני יאפשר את המשך ניהול העירייה ומתן מענה יעיל ומהיר לתושבים במצבי חירום.

ראש העיר משה פדלון אמר: "ההיערכות לשעת חירום היא הכרח שאנו בעיריית הרצליה משקיעים בו משאבים רבים בתשתיות, באימון ובהפעלת מערך חירום עירוני. זאת כדי לשפר את מוכנות העירייה ואת יכולתה לספק את השירותים שבתחום אחריותה ולתת מענה לצרכים שיעלו בשעת חירום".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא ציין "העירייה שמה לה למטרה לשרת את תושביה בצורה מיטבית, הן בשעות רגיעה והן בחירום. ההיערכות העירונית חובקת את כל אגפי ותאגידי העירייה האמונים על מתן פתרונות שונים על מנת לשמור על רציפות תפקודית וחוסנו של העורף".

 


 

בתמונה: ראש העיר, המנכ"ל ובכירי עירייה עם מנהל מחוז דן ברשות החירום הלאומית ומפקד מחוז דן של פיקוד העורף.
צילום: דוברות העירייה.
 
 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525