אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

תכנית "הנואם הצעיר" מגיעה לחט"ב זאב

התוכנית מועברת בבתי הספר בשיתוף מועדון "רוטרי הרצליה"
8/02/2017
תכנית "הנואם הצעיר" מגיעה לחט"ב זאב (הגדל)

 

תכנית "הנואם הצעיר" בהרצליה עולה כיתה. לאחר שפעלה בבתי ספר יסודיים בעיר, בשנת הלימודים תשע"ח היא תתחיל לפעול בחטיבת זאב בעיר.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 


"הנואם הצעיר" הינה תכנית העצמה והעשרה של מיומנויות הרטוריקה והתקשורת הבין-אישית, שנועדה לפתח את כושר הביטוי והדיבור בפומבי והיכולת להביע רעיון באופן מסודר, רהוט ובזמן קצוב. במסגרת זו יזכו תלמידי החטיבה להכוונה ולכלים יישומיים בתורת הנאום המהווים חלק בלתי נפרד מתפקודי הלומד וממיומנויות המאה ה-21.

התוכנית מועברת בבתי הספר בשיתוף מועדון "רוטרי הרצליה", כאשר צוות מורי העברית בחטיבה יקבל הכשרה ע"י מכון העוסק בתחום הדיבייט.

התכנית מיועדת לתלמידי כל החטיבה, ובנוסף תצא לדרך נבחרת דיבייט בשכבה ז', שתקבל הכשרה מיוחדת על מנת שבסיום תשתתף בתחרות בין בתי הספר בשרון המשתתפים בתוכני, שבמהלכה ימשיכו הזוכים בתחרויות הארציות של "רוטרי ישראל".

ראש העיר משה פדלון אמר: "תכנית 'הנואם הצעיר' מצטרפת לשורה ארוכה של תכניות לימודים מושקעות וחדשניות שמערכת החינוך העירונית מובילה ברחבי העיר ונועדו לספק לתלמידים כישורים ומיומנויות שיאפשרו להם להתמודד בהצלחה עם אתגרי המחר".

סגנית ראש העירייה, איה פרישקולניק, ציינה "אנו שמחים על האפשרות להעניק לתלמידי הרצליה כלים נוספים להצלחה בלימודים ובחיים. זיהינו את הפוטנציאל החיובי בתרגול רטוריקה ובהתנסות בעמידה מול קהל בגיל צעיר, ואנו מברכים על הרחבת התכנית החשובה הזו לשכבות גיל בוגרות יותר".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא הבהיר כי "עיריית הרצליה יוזמת מגוון תכניות לימוד מאתגרות, המציעות לתלמידי העיר הרחבה והעשרה של התנסויות בתחומים הקרובים לעולמם של הצעירים ויעניקו להם כלים חשובים להמשך הדרך".

  
 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525