אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

אפליקציה שפותחה במרכז היזמות הטכנולוגית מאפשרת "ראש שקט" להורים

15/02/2017
אפליקציה שפותחה במרכז היזמות הטכנולוגית מאפשרת "ראש שקט" להורים (הגדל)


תכנית ההאצה של עיריית הרצליה לסטרטאפים,HAC ממשיכה לתרום לתנופת החדשנות הטכנולוגית בעיר: חברת MrGuardian שצמחה במסגרת ה- HAC תשיק ביום חמישי הקרוב, 23.2, יישומון (אפליקציה) בעברית, המיועד למשפחות צעירות עם ילדים, בגיל יסודי וחטיבה, שמעניקה ראש שקט גם כאשר יקיריהם נמצאים הרחק מהם. 


 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 


היישומון מאפשר להורים, בקליק אחד, לדעת היכן נמצאים ילדיהם, קבלת התרעה בזמן תאונה, ליווי בדרך ליעד כלשהו ואף לחצן חירום. מדובר בין השאר בשיתוף מיקום, המודיע באופן אוטומטי בעת הגעה ליעד או בעת עזיבת המיקום (כגון - "אמא, הגעתי הביתה"), אפשרות להגדיר את רשימת השומרים ברשת פרטית ולחצן חירום המיידע על מצוקה. היישום זמין למשתמשים בנייד בגרסת אנדרואיד בשפות אנגלית, רוסית ואוקראינית. בימים אלה מגובשות הגרסאות בעברית ובאיטלקית עבור המשתמשים בשפות אלה.

באירוע ההשקה מוזמנים הורים וילדים, תושבי הרצליה להוריד את האפליקציה, להשתמש בה, לתת פידבקים ולשאול שאלות, כל זאת בליווי המפתחים של החברה. האירוע יתקיים בשעה 18:30 ב"המרפסת", מרכז הצעירים, רח' סוקולוב 5. ההשתתפות כרוכה בהרשמה מראש דרך דף הפייסבוק של ה HAC.

חברת MrGuardian השתתפה במאיץ הסטארטאפים של עיריית הרצליה (אקסלרטור) שעסק בנושא "עיר חכמה ובטוחה" להגברת הביטחון במרחב האורבני, בשיתוף המשטר, והשיקה את היישומון במספר שפות.

ראש עיריית הרצליה משה פדלון אמר "השאיפה לחדשנות ולחשיבה יצירתית היא אחד העקרונות שמנחים אותי בניהול העיר, ורק לאחרונה זכינו על כך בפרס החדשנות העירונית מטעם מרכז השלטון המקומי. מרכז היזמות הטכנולוגית שלנו מהווה חממה נהדרת לפעילות כזו שתורמת רבות לאיכות החיים בעיר במגוון נושאים". 

מ"מ וסגנית ראש העיר, מאיה כץ, אמרה ״חלק משמעותי בפעילות מרכז היזמות הטכנולוגי הוא לסייע ליזמים להתאים את המיזמים לצרכי התושבים על מנת שיתנו מענה ממוקד לפתרונות הנכונים. עבור התושבים המשתתפים באירוע זוהי הזדמנות להיחשף לטכנולוגיה חדשה״.

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא מסר "עיריית הרצליה רואה חשיבות עליונה במציאת פתרונות חדשניים ויצירתיים לשיפור איכות החיים בעיר במגוון תחומים, והיישומון החדש שפותח במסגרת מרכז היזמות הטכנולוגי הוא דוגמה מצוינת לכך".


 

הדמיות מתוך האפליקציה.

 

 

 

 

 ""

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525