אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

תעודת הזהות הראשונה הוענקה ל-22 תלמידי בי"ס "אופק" לחינוך מיוחד

התעודות נמסרו להם בטקס חגיגי בהשתתפות ראש העיר משה פדלון
22/02/2017
תעודת הזהות הראשונה הוענקה ל-22 תלמידי בי"ס "אופק" לחינוך מיוחד (הגדל)


22 מתלמידי בית ספר אופק, שהגיעו לגיל 16, קיבלו ביום שלישי השבוע את תעודת הזהות הראשונה שלהם. התעודות נמסרו להם בטקס חגיגי בהשתתפות ראש העיר משה פדלון, סגנית ראש העיר הממונה על החינוך איה פרישקולניק, ראשי מערכת החינוך, מנהלי ותלמידי בי"ס אופק וההורים.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

אופק הוא בי"ס לחינוך מיוחד לתלמידים מתבגרים על הרצף האוטיסטי ובעלי מוגבלות שכלית התפתחותית. בטקס אמר ראש העיר משה פדלון לתלמידים "קבלת תעודת הזהות היא אירוע מרגש, המציין את הבגרות והמחויבות שלכם לחברה ולמדינה. אנחנו בהרצליה רואים בכם שותפים חשובים בעשייה העירונית שלנו, ומעריכים מאוד את התרומה האישית של כל אחד מכם".

בחודשים האחרונים השתתפו התלמידים בשיעורים על זהות עצמית, קיבלו הסבר על תעודת הזהות והמשמעויות הכרוכות בקבלתה ונהנו מפעילויות חווייתיות שעסקו בין השאר בהכנת עץ משפחה, בניית זהות על פי העדפותיהם, מילוי נוסח של תעודת זהות ועוד.

סגנית ראש העיר הממונה על החינוך איה פרישקולניק אמרה "התרגשתי מאוד לקחת חלק באירוע המקסים הזה. זו זכות ושליחות עבורי לתמוך בצוות החינוכי המופלא של בית ספר אופק ואני מודה לראש העיר על חיזוק מערכת החינוך המיוחד בעיר".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא ציין כי "עיריית הרצליה משקיעה משאבים רבים במערכת החינוך העירונית על מנת להוביל את תלמידי העיר למצוינות, יחד עם דאגה אין סופית לטיפוח, קידום והעצמת תלמידים בעלי צרכים מיוחדים, והתוצאות אכן נראות בשטח".

  


 

תמונה מהטקס: ראש העיר, סגנית ראש העיר ומנהלת בי"ס אופק מעניקים תעודת זהות לאחד התלמידים.

צילום: דוברות עיריית הרצליה
 

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525