אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

הקלה במרכז העיר: נפתח לתנועה צומת הרחובות בן גוריון - הבנים

הצומת מצויד במערכת רמזורים חדישה, ויש בו מעברי חצייה ושבילי אופניים מסומנים
22/02/2017
הקלה במרכז העיר: נפתח לתנועה צומת הרחובות בן גוריון - הבנים (הגדל)


בשורה לציבור הנהגים והולכי הרגל בהרצליה: צומת הרחובות בן גוריון-הבנים נפתח לתנועה ביום רביעי. זאת לאחר שצוותי העבודה בשטח פעלו בצורה אינטנסיבית על מנת לסיים את העבודות לפני הזמן שנקבע. הצומת ברחובות בן גוריון- הבנים מצויד במערכת רמזורים חדישה, ויש בו מעברי חצייה ושבילי אופניים מסומנים לרווחת התושבים.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

נוסף על התקנת הרמזור לכלי הרכב, הוסדרו מעברי חצייה מרומזרים ובטיחותיים להולכי הרגל. בין הרמזורים העצמאות, הבנים וצומת כדורי יוסדר גל ירוק לשם חצייה רצופה.

ראש עיריית הרצליה משה פדלון אמר "צומת בן גוריון-הבנים נמצא סמוך לליבת העסקים במרכז העיר ומרכז בתוכו תנועה ערה הן של כלי רכב והן של עוברים ושבים. אני מודה לתושבים על ההבנה שגילו. עכשיו, עם סיום העבודות הם ייהנו ממעבר בטוח ונגיש יותר".

מ"מ וסגנית ראש העירייה מחזיקת תיק התחבורה, מאיה כץ: "הסדרת הצומת נועדה לשפר משמעותית בטיחות הנוסעים והולכי הרגל והינה חלק מפרויקטים רבים המבוצעים ומתוכננים לשיפור תשתיות הכבישים ברחבי העיר".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא ציין "עיריית הרצליה פעלה באופן נמרץ על מנת להביא לסיום מהיר ככל האפשר של העבודות כדי למנוע פגיעה מיותרת במהלך החיים באזור. אני מודה לעובדי העירייה ולעובדים בשטח על הירתמותם לכך".

  


 

בתמונה: הצומת לאחר פתיחתו.
צילום: יקי יצחקי.

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525