אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               

עיריית הרצליה למען כלכלה שיתופית

המפגש הוא תוצר של שיתוף פעולה של עיריית הרצליה והקליניקה הכלכלית של המרכז הבינתחומי
23/02/2017
עיריית הרצליה למען כלכלה שיתופית (הגדל)

 
ניצול מתקנים עירוניים שנמצאים בשימוש חלקי בלבד, פלטפורמה להקמת קבוצות רכישה לבעלי צרכים דומים, ארגון שמרטפות בתשלום סמלי ע"י אנשים בגיל השלישי לטובת משפחות חד הוריות, הקמת מיזמים כלכליים שיתופיים המבוססים על ידע ומיומנות של תושבים, אלה כמה מהרעיונות שהעלו השבוע תושבי העיר שהשתתפו במפגש לקידום שיתופי פעולה כלכליים הנערכים במסגרת הפורום של המועדון הכלכלי הרצליה.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

המועדון הכלכלי הוא שירות עירוני שנועד לספק מענה לתושבי העיר בתחומים כלכליים שונים כגון תעסוקה, התנהלות כלכלית נכונה ופיתוח כלכלי קהילתי, ולעודד שיתופי פעולה כלכליים קהילתיים. למעשה, המועדון מהווה מסגרת גג שתחתיו פועלים פרויקטים שונים בתחום הכלכלה והתעסוקה, שאחד מהם הוא הפורום הפועל ביוזמת המחלקה למשאבי קהילה של אגף הרווחה בעיריית הרצליה.

בהקשר לכך אמר ראש עיריית הרצליה משה פדלון אמר "בעיניי, אחד מתפקידינו כרשות הוא להעניק לתושבי העיר ליווי והדרכה בתכנון עתידם הכלכלי באמצעות מתן כלים שונים ופתיחת אפשרויות לשיתופי פעולה ומגוון פעילויות תומכות ומקדמות".

המפגש השבוע עמד בסימן "כלכלה מקומית שיתופית ומשתפת" ובו התקיימה הרצאה של ד"ר צפריר בלוך-דוד, שעסקה במיזמים קהילתיים עולמיים וארציים, שקמו כתוצאה משימוש במשאבים קיימים לא מנוצלים. בהמשך העלו משתתפי הפורום רעיונות למיזמים כלכליים-קהילתיים בהרצליה.

המפגש הוא תוצר של שיתוף פעולה של עיריית הרצליה והקליניקה הכלכלית של המרכז הבינתחומי.

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא מסר כי "עיריית הרצליה מכוונת את מאמציה על מנת לספק לתושבי העיר חכה כדי שיידעו להתנהל נכון מבחינה כלכלית ופיננסית וייבנו בצורה מושכלת את עתידם".

 

ליצירת קשר 09-9705233, או בפייסבוק "הפורום" - המועדון הכלכלי של הרצליה.

 תמונה מהמפגש.

צילום: עיריית הרצליה.

   

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525