אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

העדלאידע הגדולה בשרון בסימן "סיפורי התנ"ך" יצאה לדרך!

צפו בווידאו המרגש ובכל התמונות מהתהלוכה ומהמופע המרכזי
27/02/2017
העדלאידע הגדולה בשרון בסימן "סיפורי התנ"ך" יצאה לדרך! (הגדל)

 

כמיטב המסורת בשנים האחרונות, ממשיכה עיריית הרצליה לחגוג את חג פורים בעדלאידע צבעונית, ססגונית ותמיד חדשנית ומהנה.

 

לצפייה בכל התמונות (פייסבוק עירוני) ←

 

תגללו מעט למטה לצפות בסרטון


 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

נושא העדלאידע השנה הוא סיפורי התנ"ך, כאשר העדלאידע תכלול מיצגי ענק בתלת מימד שיורכבו על גבי משאיות ותהלוכה צבעונית של 2,500 משתתפים בתחפושות מיוחדות שנתפרו במיוחד לכל צועד על-פי דמויות מסיפורי התנ"ך: תיבת נוח / יציאת מצרים / בראשית / יוסף וכתונת הפסים / דוד וגוליית / מגילת אסתר ועוד.

כחלק מהרצון לשמור על איכות הסביבה והדאגה למיחזור, המיצגים השנה נבנו מבטון ולא יפורקו בתום העדלאידע. לאחר התהלוכה יישארו המיצגים באחד הגנים בעיר להנאת התושבים.

מסלול העדלאידע: נקודת ההתחלה גן בן שפר, רח' סוקולוב 100 עד לכיכר שד' חן, פניה לרחוב בן גוריון עד שער העיר - הבמה המרכזית. בתי הספר ימשיכו בצעדה עד לבית אלבה.

את תהלוכת הענק יובילו יחד עם ראש העיר, משה פדלון, תלמידי בית הספר האמריקאי של הרצליה, מחופשים למלכים ומלכות. יחד איתם יצעדו תלמידי בתי הספר ברחבי העיר, כל הלהקות הייצוגיות של העיר, יסגרו את התהלוכה חברי תזמורת הקונסרבטוריון העירוני בצלילי מארשים ברוח החג בשיתוף עם בתי הספר המנגנים.

העדלאידע היא פרי יוזמתו של ראש עיריית הרצליה, משה פדלון , שאמר: " זו כבר שנה רביעית שהעדלאידע של הרצליה מהווה אטרקציה מרכזית בחג, המביאה לעיר ילדים והורים מכל קצוות הארץ, ואני שמח שאנחנו יכולים לגרום כזו הנאה לילדים ולהקל על ההורים ". 

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא מציין כי " העדלאידע היא חגיגה מרהיבה לעין ולאוזן  עם התלבושות היפהפיות, המקצבים העליזים וההופעה המדהימה של ילדי העיר  שיחד יוצרים הפנינג עירוני סוחף ומרגש ".

מה בתהלוכה:
• נוח והמבול בהשתתפות להקות "שבעת הכוכבים". סיפור התיבה והמבול בשילוב מגוון תלבושות, בעלי החיים זוגות זוגות ומיצג תיבה עצום על גבי משאית.
• יציאת מצרים בהשתתפות בני הרצליה. סיפורו של משה רבנו, החל מסיפור התיבה ועד ליציאת מצרים ולעשרת הדיברות.
• בריאת העולם בהשתתפות ילדי בתי הספר של הרצליה. סיפור הבריאה וסיפור גן עדן במיצג ססגוני ומרהיב. המיצג כולל שחקנים חיים בדמויות אדם וחווה וכן מיצג ענק של השמש והירח כחלק מסיפור הבריאה.
• יוסף וכתונת הפסים בהשתתפות להקת "על הבמה". שירים מתוך המחזמר, כתונת פסים ענקית ומאות רקדני על הבמה.
• דוד וגוליית בהשתתפות דאנסיטי. המשתתפים במיצג יתחפשו כולם לדוד, כאשר על כל קבוצה קיים שחקן על קביים בדמות גוליית.
• מגילת אסתר בהשתתפות בתי הספר של הרצליה. סיפור המגילה במיצג ססגוני ועשיר. שילוב שחקנים חיים בדמויות מהמגילה, שילוב התזמורת בדמות מלכי ישראל.

הבמה המרכזית:
• בשעות 12:00-12:45 מופע של כוכבת הילדים רינת גבאי.
• ב"שער העיר" יוקם מתחם פעילות של מוז"ה (אגף החינוך של המוזיאון). סדנאות אישיות, יצירה, הפעלות שונות, תיאטרון, פינות צילום ועוד. במתחמים ישולבו פסלים חיים ואמני תיאטרון רחוב.
 תמונות מהעדלאידע של שנה שעברה.
צילום: דוברות עיריית הרצליה.
 

 

 

 הסרטון הרשמי של העדלאידע!

 

 

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525