אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

קו 93 לא יבוטל

קו 93 הינו קו בינעירוני שנחנך באוגוסט 2015 במתכונת "חנה וסע"
2/03/2017
קו 93 לא יבוטל (הגדל)

 

בעקבות פנייתה של עיריית הרצליה, קו 93 בין הרצליה לתל אביב לא יבוטל. זאת לאחר שבחודש שעבר, הודיע משרד התחבורה לחברת מטרופולין על החלטתה לבטל את קו 93 לאור מספר הנוסעים הנמוך המשתמש בשירות.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 


כזכור, קו 93 הינו קו בינעירוני שנחנך באוגוסט 2015 במתכונת "חנה וסע", במטרה לאפשר נסיעה מהירה בין הרצליה לתל אביב ובחזרה, המהווה פתרון יעיל עבור התושבים שיכולים להחנות את רכבם בחינם בחניון האיצטדיון והפארק העירוני ולהגיע ישירות לתל אביב ללא עצירות ביניים.

בעקבות ההחלטה, פנתה מ"מ וסגנית ראש העירייה מאיה כץ, לבכירים במשרד התחבורה ולמנכ"ל מטרופולין בבקשה שלא לבטל את הקו. כץ אמרה כי "אחת הסיבות המרכזיות לנתוני השימוש הם בשינויים התכופים בזמני הנסיעות, איחורי הגעה ותדירות הקווים באופן היוצר חוסר אמינות של התושבים במערכת התחבורה הציבורית".

משרד התחבורה קיבל את הבקשה שלא לבטל את הקו אלא לצמצמו לשלוש נסיעות בשעות הבוקר מהרצליה לתל אביב ושלוש נסיעות מתל אביב להרצליה בשעות אחר הצהריים. השינוי ייכנס לתוקף עם הפעלת שעון הקיץ ב-23 במרץ 2017.
ראש העיר משה פדלון אמר "אני שמח על ההחלטה שתסייע לתושבים רבים להגיע באופן נוח ומהיר לתל-אביב. הפנייה שלנו היא חלק ממאמץ עירוני שנועד לסייע לתושבים ביכולת ההתניידות שלהם בתוך העיר ומחוצה לה".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא ציין כי "עיריית הרצליה עושה כל מאמץ על מנת להרחיב את השימוש בתחבורה הציבורית על מנת להקל על התנועה ברחבי העיר ולאפשר הגעה נוחה ובטוחה אל מחוץ לעיר".

  
 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525