אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

עיריית הרצליה מתחילה במעבר הדרגתי לבניינה החדש

הראשונים לעבור - אגף המיחשוב
2/03/2017
עיריית הרצליה מתחילה במעבר הדרגתי לבניינה החדש (הגדל)

 

ציון דרך בהרצליה: אגף המיחשוב של עיריית הרצליה עובר השבוע (ביום רביעי) לבניין העירייה החדש ב"שער העיר", ברחוב בן גוריון 22.

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 


בכך ניתן האות לתחילתו של מהפך משמעותי בשירות לתושב, כאשר כל יחידות העירייה יתרכזו תחת קורת גג אחת.
יתר אגפי העירייה יעברו לבניין החדש בהדרגה, במהלך חודשי מרץ-אפריל, וזאת במטרה למנוע הפרעה לעבודה ולשירותים העירוניים כמו גם לקשר עם התושבים.

כידוע, זו תקופה ארוכה שאגפי העירייה פועלים בבניינים שונים במרכז העיר, דבר המקשה על תושבים המבקשים לקבל שירותים מיחידות שונות. הבניין ב"שער העיר" הוקם לפני למעלה מ- 20 שנה עבור עיריית הרצליה, אך בתקופת כהונתה של ראשת העיר לשעבר, הגב' יעל גרמן, הוקפא המעבר, והבניין נותר ריק ועמד בלב העיר כ"פיל לבן" במשך שנים רבות.

עם היבחרו של ראש העיר, משה פדלון, הוא הורה באופן מיידי על עבודת מטה אינטנסיבית וביצוע מהיר ככל הניתן להתאמת הבניין למבנה האירגוני והצרכים של העירייה כיום. כל עבודות השיפוץ והתאמת הבניין לצרכי העירייה בוצעו על ידי החברה הכלכלית לפיתוח הרצליה, בראשות המנכ"ל, ארז לזובר.

ראש העיר משה פדלון "הבניין החדש שהעירייה עוברת אליו מבטא את הראייה שלי לשירות עירוני מיטבי, נגיש ומרוכז לטובת התושבים. הקמנו מרכז שירות מודרני וחדיש, שנמצא בלב קריה עירונית פעילה ותוססת, הכוללת בתוכה ובסמוך לה את כל השירותים שהתושבים זקוקים להם".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא ציין כי "המעבר לבניין החדש הוא שיאו של תהליך מורכב שבו דאגנו לכך שבניין העירייה יבטא את הגישה השירותית שלנו ויאפשר לתושבים ליהנות משירות קשוב ומקצועי בנוחות ובאווירה נעימה ואסתטית. אגף המיחשוב הוא 'הסנונית הראשונה' היוצאת לדרך - ולאחר תקופת ההרצה יעברו בהדרגה יתר האגפים".

  

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525