אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

בהרצליה שומרים על הקשר הרב דורי

הטקס התקיים באודיטוריום גורדון במעמד ראש העירייה
2/03/2017
בהרצליה שומרים על הקשר הרב דורי (הגדל)

 

תכנית הקשר הרב דורי בהרצליה, שמופעלת בכל בתי הספר היסודיים בעיר, צוברת תאוצה עם כ-700 ילדים וסבים שמשתתפים בה. ביום חמישי האחרון נערך אירוע סיום המחצית הראשונה של התכנית השנה, ובין המשתתפים הרבים שהגיעו אפשר היה לראות את ליאורה לנדאו שמשתתפת בתכנית עם הנכד, כשהיא מלווה בבעל, ראש העיר לשעבר אלי לנדאו. גם הפזמונאית והמחזאית לאה נאור משתתפת בתכנית והגיעה לאירוע וכן שאר המשתתפים.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

בטקס, שהתקיים באודיטוריום גורדון, במעמד ראש עיריית הרצליה משה פדלון, נכחו גם סגנית ראש העיר הממונה על החינוך איה פרישקולניק וכן מנהלות ומנהלי בתי הספר בעיר.

טקס אמר ראש העיר "אני שמח שאנחנו יכולים לעזור במציאת דרכים על מנת לאפשר לנכדים להכיר יותר את הסיפור האישי והמשפחתי שלהם, ולסבים ולסבתות להתחבר לחלק מהעולם הטכנולוגי של הדור הצעיר. זהו חיבור אישי משפחתי, אשר משיק גם להיסטוריה של העיר והארץ ולהווי החיים כאן".

תכנית הקשר הרב דורי יוצרת שיתוף פעולה מרתק בין סבים וסבתות לנכדיהם, שאחת לשבוע נפגשים לחוויית למידה הדדית שבה בני הדור הצעיר נחשפים להיסטוריה המשפחתית, ואילו בני הדור השלישי לומדים להכיר את הטכנולוגיות העכשוויות. זו תכנית ארצית המופעלת ע"י העירייה בשיתוף משרד החינוך, בית התפוצות והמשרד לשוויון חברתי.

סגנית ראש העיר איה פרישקולניק "יגאל אלון אמר כי 'עם שאינו יודע את עברו, ההווה שלו דל ועתידו לוט בערפל'. מוטו זה מהווה מסד ונדבך ללימודים ערכיים הנלמדים בעיר. הקשר הרב דורי והכרת המורשת הם הנתיב בו אנו מאמינים שיש להוביל את ילדינו".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא ציין "התכנית היפה הזו היא חלק ממגוון פעילויות שעיריית הרצליה יוזמת ומקדמת על מנת לחזק ולהעמיק את הקשרים והחיבורים בין צעירים למבוגרים בעיר". 
 בתמונה: ראש העיר משה פדלון, ראש העיר לשעבר אלי לנדאו, סגנית ראש העיר איה פרישקולניק, חבר המועצה צבי וייס, ראש אגף החינוך יעקב נחום, יעל חקון-יוסף, מנהלת החינוך היסודי.

צילום: דוברות עיריית הרצליה.

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525