אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני         קבילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה      צלילי קיץ 2019 - צפו בתוכנייה

מפגש מרגש של תלמידי בי"ס נתיב עם כדורגלני הפועל הרצליה

אירוע זה נערך במסגרת תכנית "מובילים יחד למען הנוער" (מיל"ה)
6/03/2017
מפגש מרגש של תלמידי בי"ס נתיב עם כדורגלני הפועל הרצליה (הגדל)

 

תלמידי השכבות הבוגרות של בי"ס נתיב ביקרו בסוף השבוע באיצטדיון העירוני הרצליה ונפגשו עם אנשי קבוצת הכדורגל הפועל הרצליה.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 


היום החוויתי נועד לחשוף את התלמידים בצורה מעניינת לערכים ולאורח החיים של הספורטאים, באמצעות מפגשים אישיים עם השחקנים. אירוע זה נערך במסגרת תכנית "מובילים יחד למען הנוער" (מיל"ה) המתקיימת בבית הספר בחסות משטרת ישראל. מטרת התכנית הינה לעזור לבני נוער לאמץ דפוסי התנהגות נורמטיביים ולשמרם בחיי חברה תקינים ושומרי חוק.

ראש העיר משה פדלון אמר "הפעילות המשותפת היא חלק ממגוון תכניות שאנחנו מקדמים להגברת שיתוף הפעולה וההיכרות בין האוכלוסיות השונות בעיר. אין לי ספק שהמפגש המרגש תרם רבות הן לתלמידים והן לשחקנים".

בין הפעילויות שעברו התלמידים, שיחה עם מאמן הקבוצה, עופר טלקר, על התמדה, משחק קבוצתי ועוד. לאחר מכן התקיים משחק ידידות עם שחקני הקבוצה, ולאחריו סיור באצטדיון. בסוף היום הספיקו התלמידים גם לצפות באימון הקבוצה.

סגנית ראש העיר הממונה על החינוך, איה פרישקולניק, מסרה: "מדיניות החינוך של העירייה מייחסת חשיבות לקידום פעילויות חוץ חווייתית לתלמידים. אירועים כאלו המאפשרים התנסות וחשיפה לספורט מקצועי, נחקקים אצל התלמידים ותורמים לעיצובם כבוגרים אחראים ואזרחים פעילים".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא אמר "עיריית הרצליה שמה דגש על שילוב בני אדם עם צרכים מיוחדים בפעילויות העירוניות השונות לשם קירוב והגברת שיתוף הפעולה".

  
 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525