אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

תלמידי חט"ב יד גיורא במקום הראשון בתחרות הרובוטיקה הארצית

ישתתפו בתחרות הבינלאומית שתתקיים בדנמרק בעוד כחודשיים
7/03/2017
תלמידי חט"ב יד גיורא במקום הראשון בתחרות הרובוטיקה הארצית (הגדל)

 

הישג לתלמידי רובוטיקה מכיתה ח'4 מסד-נחשון בחט"ב יד-גיורא: הקבוצה שהשתתפה בסוף השבוע בתחרות הרובוטיקה הארצית של FLL זכתה במקום הראשון בקטגוריית התכנות והעפילה לתחרות הבינלאומית שתתקיים בדנמרק בעוד כחודשיים.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

ראש העיר משה פדלון הביע הערכה להישג וציין "אני שמח שההשקעה העירונית הגבוהה שלנו בחינוך נושאת כאלה פירות. הזכייה מעידה גם על המקצועיות והמסירות של צוותי החינוך בבית הספר ועל הרמה הגבוהה של תלמידינו. יישר כוח להם והצלחה בתחרות בחו"ל".

תחרות ה-FLL עסקה השנה ביחסי הגומלין בין בני האדם לבעלי החיים וחברי הקבוצה פיתחו פתרון טכנולוגי לגבי הקשר שלנו עם הדבורים, דבר המסייע לעבודת הדבוראים בחיי היומיום ומצמצם את הפגיעה בדבורים.

הפתרון שהציעו התלמידים היה זרוע רובוטית משולבת GPS המונחת על גבי משאית, אשר תקל על עבודת הדבוראים ותשפר את הדיוק בעבודתם. התלמידים גם שיתפו במהלך עבודת החקר דבוראים ובעלי מקצוע בתחום וקיבלו תגובות חיוביות להצעתם.

בתחרות הפגינו חברי הקבוצה יכולות גבוהות מאוד בתכנות הרובוט ובהרצתו בזירה, אשר הובילו לזכייה.

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא מסר "מערכת החינוך העירונית המצוינת של הרצליה מובילה את תלמידי העיר להישגים מרשימים ומעוררי גאווה. הזכייה של התלמידים נותנת ביטוי לשיבות הרבה שאנחנו נותנים למקצועות הטכנולוגיה והמדעים".
  בתמונה: חברי הקבוצה המנצחת של יד גיורא.
צילום: בית הספר.

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525