אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

"נעים בעיר" חוזרת: פעילות ספורט בפארק, בספורטק ובגנים ציבוריים

בהנחיית מדריכים מקצועיים, הכניסה לכל הפעילויות חופשית
29/03/2017
"נעים בעיר" חוזרת: פעילות ספורט בפארק, בספורטק ובגנים ציבוריים (הגדל)

 

הפארק וחופי הים בהרצליה הופכים במהלך חודשי האביב והקיץ לאתרי פעילות ספורטיבית עממית, שיכולה להתאים לכל אחד. תחת הכותרת "נעים בעיר", ממשיכה עיריית הרצליה, המחלקה לספורט ויחידת הבריאות, להציע לתושבים מגוון פעילויות ספורט וכושר במוקדים שונים ברחבי העיר, בהנחיית מדריכים מקצועיים, וזאת כבר החל מחודש אפריל ועד אוקטובר. הכניסה לכל הפעילויות - ללא תשלום.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

  

ראש העיר משה פדלון אמר "עיריית הרצליה חרתה על דגלה את נושא הבריאות וכחלק מכך אנחנו מעודדים את המודעות לשמירה על אורח חיים ספורטיבי ומציעים לתושבים שפע של הזדמנויות לשמור על כושר באוויר הפתוח וללא עלות".

"נעים בעיר" הינה תכנית ספורט ובריאות, המופעלת על ידי מדריכים בתחומי הספורט השונים במטרה לספק לתושבי הרצליה הזדמנות להשתתף במגוון פעילויות גופניות ובכך להפוך את העיסוק בספורט להרגל וכחלק מאורח חיים.

התכנית כוללת הפעלה פעם בשבועו/או פעמיים בשבוע, ע"י מדריכים מקצועיים ומיומנים בתחומי הספורט השונים. הפעילות מתבצעת, בדרך כלל, בשעות הערב תוך התחשבות בגימלאי העיר להם מתאפשרת פעילות גם בשעות הבוקר.

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא ציין "תכנית 'נעים בעיר' היא יוזמה עירונית מבורכת, המכוונת כל כולה למען התושבים. התכנית משלבת בתוכה הנאה חווייתית יחד עם הזדמנות לשמור על הכושר וזאת עם מיטב המדריכים ללא כל עלות כספית".

ניתן להתעדכן בפעילויות השונות באתר העירוני
 


 

תמונת ארכיון.
צילום: עיריית הרצליה.

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525