אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

רה"ע במפגש עם תושבי שכונת נווה עמל: לא תאושר בנייה רוויה

5/04/2017
רה"ע במפגש עם תושבי שכונת נווה עמל: לא תאושר בנייה רוויה (הגדל)

  

עשרות תושבי שכונת נווה עמל הגיעו ביום שלישי השבוע (4.4) למפגש משותף ודיון על עתיד פני השכונה, בו השתתפו ראש העיר משה פדלון, סגנית ראש העיר מאיה כץ, חברי המועצה צבי וייס ואיריס אתגר, מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא, מהנדס העיר אדר' מייק סקה ונציגי מינהל ההנדסה.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור
הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

  

במפגש התושבים הוצגה תכנית המתאר של הרצליה והוסברו עיקרי מדיניות התכנון. לתושבים הודגשה התנגדות של העירייה להחלטות הוועדה המחוזית בנושאי הבנייה לגובה בשכונה. ראש העיר אף הדגיש כי ייאבק למען הפיכת תכנית המתאר של הרצליה מתכנית בנייה רוויה (אזור כתום ע"פ תכנית המתאר) ל'אזור צהוב' - של בנייה נמוכה, בשיתוף מלא עם התושבים.

עוד נאמר במהלך המפגש כי תכנית הבנייה הרוויה, שהוצגה ע"י העירייה לתושבים לפני למעלה משנה, בוטלה ונגנזה בהנחיית ראש העיר, לאור התנגדותם הנחרצת של התושבים.

ראש העיר משה פדלון הבטיח כי יוקם צוות מקצועי, משותף עם אנשי השכונה, לגיבוש ההתנגדויות לבנייה ואמר "לפני למעלה משנה שמעתי את התנגדותם הנחרצת של התושבים לתכנית, שכללה נימוקים צודקים. בעקבות ההתנגדות הוריתי על שינוי מדיניות. בכוונתי להקים צוות מקצועי, משותף עם תושבי השכונה, לגיבוש ההתנגדויות לבנייה. יחד נשמור על הצביון הייחודי והירוק של השכונה". 
 


 

תמונה ממפגש התושבים בנווה עמל.
צילום: דוברות עיריית הרצליה. 

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525