אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

תיכון הנדסאים ייצג את ישראל בתחרות רובוטיקה בינלאומית

5/04/2017
תיכון הנדסאים ייצג את ישראל בתחרות רובוטיקה בינלאומית (הגדל)

  

קבוצת הרובוטיקה של תיכון הנדסאים הרצליה זכתה במקום הראשון בתחרות הארצית FRC FIRST ותייצג את ישראל בתחרות הבינלאומית ביוסטון ארה"ב שתתקיים בין ה-19 -22 באפריל.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור
הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

  

הקבוצה, הכוללת תלמידי כיתות י"א י"ב בתיכון פיתחה, בנתה, תיכנתה ועסקה באסטרטגיית משחק, והתמודדה מול 45 קבוצות שהשתתפו בשלב הגמר בתחרות הארצית.

תיכון הנדסאים השתתף השנה בשלוש תחרויות רובוטיקה ובכולן זכו תלמידיו במקום הראשון. אחת היא התחרות הנוכחית בקטגוריית FRC, תחרות נוספת היא FLL העוסקת בתכנות ופיתוח רובוטים מלגו לצד משימת חקר, שתלמידי תיכון הנדסאים ניצחו בתחרות הארצית שהייתה לפני כשבועיים ותצא אף היא ליוסטון לתחרות העולמית ברובוטיקה. הקבוצה השלישית התמודדה בקטגוריית FTC, ניצחה בה ותצא ליצג את ישראל בהולנד בחודש מאי הקרוב.

ראש עיריית הרצליה משה פדלון בירך את התלמידים ואמר "ההישגים המרשימים של תלמידי העיר הם העדות הטובה ביותר להשקעה המסיבית שלנו בחינוך על כל היבטיו, תוך שימת דגש מיוחד על נושאי מדעים ומתמטיקה, על מנת לצייד את הדור הבא שלנו במיטב הכלים בהתמודדות עם אתגרי העתיד".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא הבהיר כי "עיריית הרצליה רואה בחינוך את המסד החשוב שעליו אנחנו מבססים את עתידו של הדור הצעיר ואת עתידה של החברה שלנו. זוהי השקעה ארוכת טווח שמניבה כבר עכשיו פירות משובחים ביותר".

בתיכון הנדסאים מבהירים כי הן לצוות בית הספר והן לתלמידים יש מוטיבציה גבוהה, התמדה והשקעה רבה, והם עובדים סביב השעון על מנת להגיע בהצלחה לקו הגמר בתחרויות".  
 


 

בתמונה: תלמידי קבוצת הרובוטיקה של תיכון הנדסאים לאחר הניצחון.
צילום: ביה"ס.

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525