אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

תלמידי חטיבת 'רעות' השתתפו ביום עיון בחברת ההייטק VMware

התלמידים נפגשו גם עם מנכ"ל החברה אלי שקד
25/04/2017
תלמידי חטיבת 'רעות' השתתפו ביום עיון בחברת ההייטק VMware (הגדל)

  

25 תלמידי חטיבת רעות השתתפו בסוף השבוע שעבר במפגש מרתק עם תעשיית ההיי טק: התלמידים, המשתתפים בתכנית "מועדון החמש", להגברת החשיפה למדעים וטכנולוגיה, הגיעו ליום עיון בחברת ההיי טק VMware הפועלת בהרצליה. במהלך המפגש סיירו התלמידים בחברה על מנת להכיר מקרוב את המוצרים המפותחים בה ונפגשו עם מנכ"ל החברה אלי שקד.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור
הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

  

בהמשך שוחחו איתם אנשי החברה על נושאים כגון סוגיות מתמטיות, עולם הווירטואליזציה, ערכי החברה, עולמו של מהנדס תוכנה, עולם המכירות.

ראש העיר, משה פדלון, שהשתתף במפגש הביע הערכה למיזם ואמר כי העירייה תמשיך להשקיע ולעודד את שיתוף הפעולה בין מערכת החינוך וחברות ההייטק.

"אנו עוסקים בבניין הדור החדש ובפתיחת אופק לתלמידי העיר", אמר פדלון, "עיריית הרצליה שמה דגש מיוחד על לימודי המדעים והטכנולוגיה מתוך רצון לצייד את ילדי העיר במיטב הכלים העדכניים לעולם המחר".

לסיור התלוו גם מנהל אגף החינוך, יעקב נחום, מנהלת מחלקת מרכזי למידה, אורלי וולף ומנחת מתמטיקה עירונית, יעל וסרמן.

"מועדון החמש" הינו מיזם של עיריית הרצליה, באמצעות אגף החינוך ומחלקת מרכזי הלמידה העירוניים באגף תנו"ס, הפועל בחטיבות הביניים ובתיכונים בסיום יום הלימודים. זאת במטרה להגדיל את מספר התלמידים הניגשים לבחינות הבגרות במתמטיקה ופיזיקה ברמה של 5 יחידות לימוד.

ואכן, בשנתיים שבהן פועל "מועדון החמש" בכל חטיבות הביניים והתיכונים בעיר, עלו משמעותית הישגי התלמידים במתמטיקה. השנה אף הורחבה התכנית ללימודי פיזיקה בחטיבות.

החשיפה של התלמידים לעולם ההיי טק היא באמצעות יוזמה חדשנית וייחודית, שהחלה השנה תחת הכותרת "חלונות דיגיטליים", ובה מבקשים לעודד את תלמידי "מועדון החמש" להתוודע מקרוב לעולם ההייטק.

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא אמר "מדובר בשיתוף פעולה עירוני מבורך, אשר מביא את תלמידי העיר אל חזית התכנון והעשייה של עולם ההיי טק ומאפשר להם להתרשם מכלי ראשון כיצד הדברים ממש קורים". 

 


 

תמונה מסיור התלמידים.
צילום: עיריית הרצליה.

 

 

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525