אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

עיריית הרצליה מרחיבה את תכנית "בתי הספר של החופש הגדול" גם לכיתות ד'

התלמידים יהנו ממגוון פעילויות לימודיות והעשרה בתחום החברתי והערכי
7/05/2017
עיריית הרצליה מרחיבה את תכנית "בתי הספר של החופש הגדול" גם לכיתות ד' (הגדל)

 

בשורה להורים ולתלמידים בהרצליה במהלך חופשת הקיץ: העירייה מרחיבה את התכנית של משרד החינוך ליצירת מסגרת לימודית לילדי הכיתות הנמוכות בחופש הגדול.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

 

על פי התכנון המקורי, משרד החינוך כיוון את התכנית הנקראת "בתי הספר של החופש הגדול" לתלמידי כיתות א'-ג', אך בעיריית הרצליה לא הסתפקו בכך, והחליטו להרחיב את הפעילות גם לתלמידי כיתות ד' בעיר.

מדובר בתכנית שבה יקבלו המשתתפים מגוון פעילויות לימודיות והעשרה בתחום החברתי והערכי לכלל המגזרים במערכת החינוך, בהן: פעילויות המעודדות קריאה, פעילויות בנושא זהירות בדרכים ופעילויות בתחום המדע והטכנולוגיה.

התכנית תפעל בעיר בשבועות הראשונים של החופשה, מה-1 ביולי ועד 21 ביולי, בימים א'-ה', בין השעות 13.00-8.00.

ראש העיר משה פדלון
הביע את תקוותו שההחלטה תסייע לציבור גדול של הורים ותלמידים לצלוח בקלות יותר את התקופה הארוכה של חופשת הקיץ והוסיף "החלטתי על כך מתוך הבנת הצורך של הורים ותלמידים במסגרת חינוכית בימי החופש הגדול. העירייה תישא גם בעלויות של הכנת חוברת לכל תלמיד".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא אמר כי "עיריית הרצליה שמה לה לדאוג לילדי העיר לא רק במהלך שנת הלימודים, אלא גם בימים הארוכים של חופשת הקיץ ואנו עושים זאת עם מגוון רחב של פעילויות ביום ובלילה, במתחמי בתי הספר וכן באתרים נוספים ותוך הקפדה על מסגרות איכותיות והבטחת ביטחונם של הילדים".

  
 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525