אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

"קו הקיץ" חוזר: שירות הסעות עירוני ללא עלות לחוף ולמוקדי הבילוי והפנאי במערב העיר

יפעל בשבתות ובחגים * יעבור בצירים מרכזיים * מתחילים ב-13.5 * צפו במפת התחנות

9/05/2017
"קו הקיץ" חוזר: שירות הסעות עירוני ללא עלות לחוף ולמוקדי הבילוי והפנאי במערב העיר (הגדל)

  

הדרך הנוחה והשוויונית להגיע בשבת אל החוף ומרכזי הבילוי והפנאי בהרצליה נפתחת שוב בפני תושבי העיר: עיריית הרצליה מחזירה, החל מהשבת הקרובה ה-13.5, את "קו הקיץ", שירות הסעות בשבתות ובחגים, ללא עלות, שיפעל בין השעות 16:00-8:00. כך יוכל כל מי שמבקש לבלות בקיץ בים, בפארק, באזורי הבילוי או להגיע למרכז הרפואי, לעשות זאת בדרך קלה. 

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור
הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

קו השירות יעבור בצירים הבאים: מנחם בגין-כנפי נשרים, רחוב ירושלים-הבריגדה, רחוב ירושלים-הר סיני, רחוב ירושלים-כצנלסון, דרך ירושלים-ארלוזורוב, בן גוריון-ארלוזורוב, רחוב סוקולוב 5 (מרכז הצעירים), רחוב הרב קוק-ויצמן, קניון שבעת הכוכבים, אבא אבן-משכית, קניון ארנה צפון, נעמי שמר-מדינת היהודים, בית שירין (מדינת היהודים-מתיתיהו), רמת ים-מדינת היהודים, מלון דניאל, חוף זבולון, מרכז רפואי מדיקל סנטר, מלון השרון, כיכר דה שליט, המעפילים-נורדאו.

ההסעות ייצאו בכל חצי שעה, ועבור אנשים עם מוגבלות, יגיע בכל שעה עגולה מיניבוס נגיש, שניתן יהיה לעלות עליו עם כיסא גלגלים. "קו הקיץ" יעבור בצירים עירוניים מרכזיים בלבד, לא דרך השכונות וללא כל הפרעה לציבור.

ראש העיר משה פדלון אמר כי "אני מעודד מהביקוש הרב שהיה לשירות הזה בקיץ שעבר ולכן אנחנו ממשיכים בכך גם השנה. באמצעות השירות הזה אנחנו מבקשת לאפשר לכלל התושבים, גם מי שאין ברשותם כלי רכב, להגיע בנוחות ובקלות אל אזורי הבילוי והפנאי ואל חופי הים, באופן שוויוני ונוח. הצירים נבחרו בקפידה על מנת למנוע פגיעה כלשהי".

מ"מ וסגנית ראש העיר מאיה כץ הממונה על תחום התחבורה, ציינה "העיר הרצליה הינה חלוצה בתחום ומהווה מודל לרשויות נוספות. גם השנה יוכלו אלפי תושבים, צעירים ומבוגרים, ליהנות ללא עלות, מנסיעה עירונית למגוון אפשרויות הבילוי שיש להרצליה להציע עבורם. אני שמחה שהצלחנו במיזם החברתי ההכרחי, שמתמודד במידתיות וברגישות עם המורכבויות הרבות שבו".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא אמר "קו הקיץ הוא ביטוי לגישה העירונית שלנו, השמה את התושב במרכז תוך התמקדות בהיבטים שיקלו עליו את ההתניידות בשבת, על מנת שהוא יוכל להגיע בנוחות לאתרי בילוי ופנאי וליהנות מכל מה שהעיר שלנו מציעה ביום זה".
 


 

 
תמונת אילוסטרציה.
 

 

 

 ""

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525