אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני         קבילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה      צלילי קיץ 2019 - צפו בתוכנייה

נערות יהודיות וערביות מדברות במועדון "הכוכב השמיני" בהרצליה

הנערות ישבו במעגלי שיח משותפים בנושא אקטיביזם ושינוי חברתי
23/05/2017
נערות יהודיות וערביות מדברות במועדון "הכוכב השמיני" בהרצליה (הגדל)

  

נערות שכבה י' של תיכון "היובל" בהרצליה, בהובלת קבוצת המנהיגות הנשית של נערות הרצליה, "מחוברות", אירחו ביום ראשון השבוע את נערות שכבת י' של תיכון "עתיד" מטירה כדי לדבר על "נשים בפוליטיקה". האירוע נערך בשיתוף מינהל נשים בעיריית הרצליה ומועדון הכוכב השמיני.

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור
הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 


כ-200 נערות יהודיות וערביות השתתפו במפגש, שנערך בנוכחות ראש העיר, משה פדלון, סגנית ראש העיר הגב' איה פרישקולניק וראשת מנהל נשים, אורנה ארז סדגת.

ח"כ עאידה תומא סאלימאן דיברה במפגש על פעילותה במסגרת תפקידה כיו"ר הוועדה לקידום מעמד האישה ושוויון מגדרי, וכן על זהותה כאישה, ערביה, פמיניסטית ואקטיביסטית, שעוסקת בעשייה חברתית כבר שנים רבות.

סגנית ראש העיר ת"א ומחזיקת תיק הרווחה, מהרטה ברוך, שיתפה את הנערות בסיפורה האישי כילדה מאתיופיה ועל הקשיים שהייתה צריכה להתגבר עליהם כדי ללמוד באוניברסיטה, להתפתח ולהגיע לתפקיד של נבחרת ציבור.

בהמשך הנערות ישבו במעגלי שיח משותפים בנושא אקטיביזם ושינוי חברתי. הכנס הסתיים בחשיפה לעשייה של נשים בישראל למען נפגעי ונפגעות המלחמה בסוריה.

ראש העיר משה פדלון בירך את משתתפות הכנס ואמר להן " עשייה חברתית היא פעילות מבורכת, שאנחנו בהרצליה מאוד מקדמים. בעיניי אין כמו דיאלוג פתוח וחופשי כדי לחבר בין דתות ועמים, להתעלות מעל חילוקי דעות כדי לקדם נושאים ולהמריץ את העשייה".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא אמר "עיריית הרצליה פועלת במגוון דרכים על מנת לעודד עשייה חברתית, הן במסגרת החינוך הפורמלי והן במסגרת החינוך הבלתי פורמלי. אני משוכנע שהמפגש והדיונים שהתקיימו בו מהווים עבור הנערות תשתית חשובה להתפתחות וצמיחה". 
 


 

בתמונה: בתמונה: ראש העיר משה פדלון עם משתתפות המפגש.
צילום: דוברות העירייה.

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525