אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

38 נבחרות, 180 שחמטאי נוער באליפות בתיה"ס של הרצליה בשחמט

אלוף ביה"ס היסודיים - "לב-טוב", אלופת חטיבות הביניים -"שמואל הנגיד", אלוף התיכונים - "עתיד"רזיאל
16/05/2017
38 נבחרות, 180 שחמטאי נוער באליפות בתיה"ס של הרצליה בשחמט (הגדל)

  

מספר שיא של 38 נבחרות בתי ספר ובהן 180 שחקנים השתתפו ביום חמישי האחרון, 11.5, באליפות השנתית של בתי הספר בהרצליה בשחמט, שנערכה באולם הספורט של חט"ב "הנגיד" מול קהל רב של צופים, במעמד ראש עיריית הרצליה משה פדלון, סגנית ראש העיר ומחזיקת תיק החינוך איה פרישקולניק ומנהל אגף החינוך בעיריית הרצליה יעקב נחום.
 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור
הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

 

להלן האלופים והתוצאות שהשיגו: באליפות בתי הספר היסודיים זכתה נבחרת בית ספר "לב-טוב" עם 16 נקודות מ-20, באליפות חטיבות הביניים זכתה במקום הראשון האלופה היוצאת, חט"ב "שמואל הנגיד" עם 12 נקודות מ-16, ובאליפות בתי הספר התיכוניים זכה במקום הראשון תיכון "עתיד" רזיאל עם 12 נקודות מ-16.

אליפות השחמט התקיימה במסגרת אירועי שבוע החינוך שנערך בהרצליה.

ראש העיר משה פדלון בירך את הנבחרות והשחקנים והדגיש "בסדר העדיפויות של מקצועות המדע, הספורט והיצירתיות שהעירייה מקדמת, יש חשיבות רבה למשחק השחמט. בהקשר זה ראויה לציון היוזמה הברוכה של מועדון השחמט ומחלקת הספורט שהשנה משלבים שיעורי שחמט גם בגני הילדים בעיר".

ד"ר שלמה קנדלשיין, נשיא המועדון, הביע את התרגשותו כשהוא רואה ילדים שלמדו אצלו שחמט שבגרו, הקימו משפחות ועכשיו מביאים את ילדיהם להשתתף באליפויות השחמט.

מנכ"ל עיריית הרצליה יהודה בן עזרא מציין "למשחק השחמט יש יתרונות רבים בפיתוח כישורים בתחומי החשיבה, תכנון מהלכים, יצירתיות ודמיון, ואני שמח שמועדון השחמט העירוני שלנו מקיים פעילות שוקקת לצעירים ומבוגרים ומאפשר לכולם לפתח ולקדם את יכולותיהם בתחום".

 


 

בתמונה: ראש עיריית הרצליה משה פדלון וראשי מועדון השחמט מעניקים גביעים למנצחים.

צילום: עיריית הרצליה.
 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525