אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני              תוכנית מתאר - המפגש הקרוב 

תלמידי כיתה י' בתיכון הנדסאים הרצליה זכו בתחרות רובוטיקה בינ"ל

התחרות נערכה באיינדהובן, הולנד
22/05/2017
תלמידי כיתה י' בתיכון הנדסאים הרצליה זכו בתחרות רובוטיקה בינ"ל (הגדל)

  

תיכון הנדסאים ממשיך בהישגיו: אחרי שבחודש שעבר זכו תלמידי שכבה ט' במקום הראשון בתחרות בינ"ל ברובוטיקה שהתקיימה בטקסס, זכתה השבוע קבוצת תלמידי כיתה י' בתיכון הנדסאים במקום הראשון בתחרות רובוטיקה פתוחה, FTC, שנערכה באיינדהובן, הולנד.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור
הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

במסגרת התחרות קבוצות נדרשו לתכנן, לבנות ולתכנת רובוט שיבצע משימות בזירת התחרות בצורה הטובה ביותר. המשחק של השנה התמקד בקליעת כדורים לסל, לחיצה על מפסקי איתות נורות והרמת כדור יוגה לגובה של כ-120 ס"מ. בנוסף, הקבוצות התבקשו לעזור להפיץ מדע וטכנולוגיה בקהילה, לשמור על קשרים עם קהילת ההנדסה ולתעד את כל תהליך תכנון ובניית הרובוט במחברת הנדסה ייחודית.

חברי הקבוצה של תיכון הנדסאים זכו במקום הראשון הכללי בתחרות על הפצה נרחבת של מדע וטכנולוגיה, תכנות מחוכם ותיעוד נרחב של התהליך שעברו. הקבוצה גם זכתה במקום השני בביצועי הרובוט בסדרה של משחקי גמר.

תיכון הנדסאים הרצליה רואה את ייעודו בהכנת התלמידים לעולם ההייטק, המדע והטכנולוגיה, ולשם כך משקיע רבות בתכניות ייחודיות המאפשרות חשיבה יצירתית, פיתוח, מחקר ובניית רובוטים ודגמים לצד למידה תיאורטית של התחום. רכזת הפרויקט לילך מוזיקנט, מנטור הקבוצה עמרי דפנה. התלמידים שהשתתפו בתחרות עבדו סביב השעון על מנת להצליח בגמר.

ראש עיריית הרצליה משה פדלון אמר "ההישג המרשים של תלמידי תיכון הנדסאים מהווה ביטוי להשקעה העירונית הנרחבת שלנו בחינוך ולחשיבות הרבה שאנו מייחסים לנושא בכלל ולתחומי המדעים והטכנולוגיה בפרט".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא ציין כי "מערכת החינוך העירונית המצוינת שלנו ממשיכה להוביל עם זכיות והישגים בארץ ובחו"ל. ההשתתפות בתחרויות בינלאומיות מעצימה את התלמידים וחושפת אותם לעולם טכנולוגי מאתגר". 
 


 

בתמונה: הזוכים מתיכון הנדסאים עם המנהלת אורית רוזן לאחר הזכייה בהולנד.
צילום: תיכון הנדסאים.

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525