אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני              תוכנית מתאר - המפגש הקרוב 

משלחת ממדינות מתפתחות ביקרה במרכז היזמות הטכנולוגי

במסגרת הביקור הציגה מ״מ וסגנית ראש העיר, את חשיבותה של היזמות בעשייה העירונית
29/05/2017
משלחת ממדינות מתפתחות ביקרה במרכז היזמות הטכנולוגי (הגדל)

  

30 נציגים ממדינות מתפתחות הגיעו, במסגרת תכנית וייץ המופעלת על ידי משרד החוץ, ללמוד על יזמות אורבנית ועל החיבור למיזמים טכנולוגיים. המשלחת כללה נציגים ממדינות כגון קולומביה, קוסטה ריקה, הודו, הפיליפינים, סרביה, רואנדה, קניה ועוד.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור
הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

במסגרת הביקור הציגה מ״מ וסגנית ראש העיר, מאיה כץ, את חשיבותה של היזמות בעשייה העירונית הן עבור היזמים והן עבור העירייה והדגישה את חשיבותו של המסר החברתי בעשייה זו ואת תרומתה של הרצליה כעיר מובילה בתחום המסייעת לרשויות רבות ללמוד את המודל.

מנהלת HAC - מרכז היזמות הטכנולוגית, איריס ארבל-גנץ הציגה את תכנית האקסלרציה המופעלת במרכז במשך מספר חודשים בכל מחזור ואת מגוון המיזמים הבוגרים הפועלים עד היום הן בארץ והן בחו"ל.

מספר בוגרי המרכז הציגו בפני חברי המשלחת את הטכנולוגיות וספרו על התהליך שעברו בגיבוש המיזם יחד עם גורמי המקצוע העירוניים.

בין המיזמים שהציגו GreenQ - חברה אשר פתחה טכנולוגיה לאופטימזציה של איסוף אשפה, SayVu - חברה אשר פתחה מערכת חכמה הנותנת מענה של בטחון אישי וציבורי בעת שיגרה ומצוקה ונתיב בטוח -עמותה אשר פתחה טכנולוגיה לדיווח של מתנדבים על עברות תנועה באמצעות צילום מהנייד -"שומרי הדרך".  
 


 

בתמונה (מימין): מאיה כץ מ״מ וסגנית ראש העירייה וחברי המשלחת.

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525