אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               

סוף סוף...עברנו!

כל אגפי ויחידות עיריית הרצליה עברו למשכנם החדש ב"שער העיר"
7/06/2017
סוף סוף...עברנו! (הגדל)

 


ביום רביעי השבוע, 7.6.17, הושלם באופן סופי מעבר כל אגפי ויחידות עיריית הרצליה למשכנה החדש ב"שער העיר" ברח' בן גוריון 22 במרכז העיר. בכך, ייהנו תושבי הרצליה ממיטב השירותים העירוניים, כשהם מרוכזים תחת קורת גג אחת.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 


כזכור, בניין העירייה הוקם לפני למעלה מ- 20 שנה, אולם בנייתו הופסקה והוא עמד שומם וריק כ"פיל לבן" במרכז העיר, במהלך שנים ארוכות. עם כניסתו לתפקידו, הציב ראש העיר משה פדלון את נושא אכלוס הבניין בראש סדר העדיפויות. בהנחיית מנכ"ל העירייה הוקם מטה עבודה ייעודי ובאמצעות החברה הכלכלית לפיתוח העיר הרצליה הושלמה בשנה האחרונה בניית הבניין, תשתיותיו, ריהוטו והתאמתו לצרכי התקופה הנוכחית.

בשבועות האחרונים עברו בהדרגה יחידות העירייה השונות לבניין, והוא כולל כעת את - מינהל הנדסה, המינהל הכספי, אגף החינוך, אגף התרבות הנוער והספורט, אגף משאבי אנוש, לשכות סגניות רה"ע, מרכז השירות העירוני (מוקד 106) דוברות העירייה, הלשכה המשפטית, מבקר העירייה, לשכת המנכ"ל והסמנכ"לים וכמובן לשכת ראש העיר.

ראש העיר משה פדלון אמר כי הוא מברך את תושבי העיר על המעבר "הסיפוק הגדול הוא שכעת הסתיים תהליך והתושבים יוכלו סוף סוף לקבל את השירותים העירוניים תחת קורת גג אחת. המשמעות היא שירות יעיל יותר, נוח ומהיר, במקום אחד, ללא צורך להתרוצץ בין מספר מבנים ברחבי העיר, כפי שהיה עד היום".

בנוסף, ציין פדלון "שמתי לי למטרה להעמיד את המקום לא רק כמוסד נותן שירות אלא גם כמרכז קהילתי שישמש קהלים רבים, בהם ילדים, בני הגיל השלישי ועוד, שיוכלו למצוא בו בית לפעילות פנאי והעשרה".

מנכ"ל העירייה, יהודה בן עזרא אמר כי "בית העירייה החדש עונה על צורך אמיתי שקיים בציבור ואני שמח שאנחנו יכולים סוף סוף לאפשר לתושבים לקבל שירות בדרך נוחה, יעילה מכובדת ומכבדת". לדבריו "ריכוז השירותים העירוניים תחת קורת גג אחת היווה אתגר בעל מורכבות רבה של תכנון, לוגיסטיקה, תשתיות תקשורת ומיחשוב, ועוד. אני מודה לכל עובדי העירייה השותפים לתהליך על הירתמותם למעבר חלק ללא תקלות".

בניין העירייה החדש נמצא במרכז העיר, ויהיה חלק מרכזי מקריה עירונית כוללת, המספקת מוסדות ציבור המעניקים שירותים לתושב, דוגמת בית המשפט, מוזיאון הרצליה לאמנות עכשווית, יד לבנים, "היכל בעיר", "בר בעיר", מרכז אגדה ועוד. כולם בטווח הליכה קצר זה מזה.

הבניין מותאם באופן מלא עבור אנשים עם מוגבלות, הן ברמה הפיזית עם מעליות, שירותי נכים וחניות נכים, והן ברמת נגישות השירות, עם שילוט ברור ומותאם לאנשים עם לקות ראייה, מערכות שמע, דלפקים מונמכים ועוד.

 

למידע נוסף אודות המעבר

  

  
 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525