אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               

הרצליה מצטיינת בספורט

זכתה במקום הראשון בפרס שרת התרבות והספורט לרשויות מקומיות
12/06/2017
הרצליה מצטיינת בספורט (הגדל)

  

עיריית הרצליה, המחלקה לספורט באגף תנו"ס, זכתה בפרס שרת התרבות והספורט לרשויות מקומיות. עיריית הרצליה זכתה במקום הראשון בקטגוריית רשויות מקומיות גדולות. גובה הפרס הוא 75 אלף ₪, והוא מוענק על השקעה של הרשות בתחום הספורט בארבעה נושאים: תשתיות ומתקני ספורט, ספורט בחינוך הפורמלי, ספורט עממי, ספורט הישגי.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור
הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

שרת התרבות והספורט, מירי רגב, העניקה את הפרס לראש העיר, משה פדלון, בטקס חגיגי שהתקיים בסוף השבוע שעבר בהשתתפות סגנית ראש העיר הממונה על הספורט עפרה בל, מנהל מחלקת הספורט מיקי גורנשטיין ועובדי המחלקה.

ראש העיר משה פדלון אמר בדברי ברכתו "עיריית הרצליה רואה בספורט נדבך חשוב בפיתוח ובהעשרה של חיי הקהילה ואיכות החיים של התושבים, ופועלת על מנת להציע מגוון רחב של פעילויות ושירותים יחד עם מתקנים ומתחמי פעילות בכל רחבי העיר".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא אומר "הזכייה בפרס היא עדות לעבודה המאומצת של עובדי העירייה כולם, ובראשם עובדי המחלקה לספורט, אשר לאורך כל השנה יוזמים, מפעילים ומשפרים את מגוון הפעילויות והמתקנים שאנו מציעים לתושבים".
  


 

בתמונה: טקס הענקת הפרס: שרת התרבות והספורט מירי רגב (שלישית מימין) ראש עיריית הרצליה משה פדלון, סגנית ראש העיר עפרה בל, מנהל מחלקת הספורט (מאחור) מיקי גורנשטיין.
צילום: משרד התרבות והספורט.

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525