אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               

מועצת העיר העניקה תואר 'אזרחות כבוד' לשר האוצר משה כחלון

פדלון: "מאז כניסתו לתפקידו, שר האוצר הטביע חותם משמעותי"
28/06/2017
מועצת העיר העניקה תואר 'אזרחות כבוד' לשר האוצר משה כחלון (הגדל)

  

העיר הרצליה העניקה ביום שלישי, 27.6, "אזרחות כבוד" לשר האוצר משה כחלון. כחלון נבחר על ידי חברי מועצת העיר לקבל את התואר, כהערכה על פעילותו להפחתת מחירי הדיור וקידום תחום הדיור בר ההשגה למכירה ולהשכרה בעיר הרצליה.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור
הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, אמר בדברי ברכתו: "באזרחות הכבוד העיר הרצליה מביעה הערכה והוקרה לשר האוצר משה כחלון, שמאז כניסתו לתפקידו כבר הטביע חותם משמעותי והצליח לחולל שינויים מהותיים במספר נושאים כלכליים-חברתיים מרכזיים בתחומי חיינו מתוך ראייה חברתית".

"מתוך תפיסת עולם זו", הוסיף פדלון, "אנחנו כאן בהרצליה מחוללים בשנים האחרונות מהפכת דיור של ממש, ולוקחים חלק במאמץ הלאומי להגדיל את היצע הדירות בעיר, תוך שיתוף פעולה מלא ותומך מצד משרד האוצר ומשרד הבינוי והשיכון".

בהמשך ציין פדלון "רשימת ההישגים של השר כחלון ארוכה וכוללת שורה ארוכה של הרחבת שירותים חברתיים חיוניים תוך שימת דגש על צמצום פערים וזאת מתוך ראייה חברתית ותפיסת עולם של שוויון הזדמנויות לכל, הפועל לטובת החברה הישראלית כולה".

שר האוצר משה כחלון הודה לראש העיר ולחברי מועצת העיר על הכבוד שהעיר הרצליה חולקת לו והוסיף "התפקיד שלנו הוא לאפשר לצעירי הרצליה להמשיך לגור בהרצליה ולרכוש דירה. לכן, אנחנו מפחיתים את מחירי הקרקע ונותנים את הטבת מחיר למשתכן בדגש על בני המקום. עם זאת, לא תהיה התנגשות בין ערכי טבע לבין חזות העיר."

עוד הוסיף השר: "ראש העיר משה פדלון דואג לאינטרסים של הרצליה ושל התושבים ואנחנו איתו יד ביד. האינטרס של בני המקום הוא שהעיר תמשיך להתפתח, ואנחנו נעשה זאת בצורה מושכלת והדרגתית".

בערב השתתפו סגניות ראש העיר, מאיה כץ, איה פרישקולניק ועפרה בל, חברי מועצת העיר, מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא, בכירי העירייה ובכירים במשרד האוצר. בתמונות: ראש העירייה משה פדלון ושר האוצר משה כחלון.
צילום: דוברות עיריית הרצליה.

 

 

"" 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525