אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני         קבילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה      צלילי קיץ 2019 - צפו בתוכנייה

הכדורגלניות של הרצליה

במסגרת פעילות "נעים בעיר" * הכניסה לכל הפעילויות - ללא תשלום
4/07/2017
הכדורגלניות של הרצליה (הגדל)

  

הרצליה גאה להציג: קבוצת כדורגל נשים פועלת בעיר במסגרת "נעים בעיר" ובשיתוף עם מינהל נשים. בקבוצה משתתפות כ-30 נשים בטווח גילאים רחב, שמשחקות להנאתן תוך שהן מתכננות מהלכים, רצות, "מבשלות" וגם כובשות שערים.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור
הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

"נעים בעיר" היא מסגרת פעילות וכושר שעיריית הרצליה מציעה לתושבים באתרים שונים ברחבי העיר, בהנחיית מדריכים מקצועיים, החל מחודש אפריל ועד אוקטובר. הכניסה לכל הפעילויות - ללא תשלום.

הפעילות של ליגת הנשים מתקיימת בכל יום רביעי במגרשי הדשא הסינתטי מול הקאנטרי בין השעות 20:45-22:00, בהנחיית המדריכה עדי שטיין שחקנית נבחרת ישראל לשעבר ומכללות ארה"ב. ההשתתפות ללא תשלום ופתוחה בפני כל אחת.

ראש העיר משה פדלון מציין כי "עיריית הרצליה רואה בפעילות ספורטיבית חלק מאורח חיים בריא ומציעה לתושבים שפע של הזדמנויות לשמור על כושר באוויר הפתוח וללא עלות. אני שמח שקבוצה נכבדה של נשים נותנות ביטוי לאהבת הכדורגל ומשתתפות בו באופן פעיל".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא מציין "התכנית העירונית שלנו 'נעים בעיר' מציעה מגוון פעילויות בתחומי הספורט השונים ואני שמח שהיא זוכה להיענות רבה. ההשתתפות של השחקניות בקבוצת הכדורגל היא חוויה מרעננת שאנו מקווים כי תהפוך לפעילות קבועה".
 


תמונה מאימון הקבוצה.
צילום: עיריית הרצליה 

 

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525