אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               

נבחרו מפעילי צהרונים בהרצליה

המחירים - ירדו, מגוון ואיכות סל השירותים - גדל
25/07/2017
נבחרו מפעילי צהרונים בהרצליה (הגדל)

  

עיריית הרצליה שמה לה למטרה לקדם את איכות החינוך בעיר. יחד עם נציגי ההורים וועד ההורים העירוני, בוצעה בחינה מחודשת של כל נושא הצהרונים בעיר ומשמעות עלויותיו - והיום אנו שמחים לבשר על בחירת מפעילי הצהרונים בבתי הספר היסודיים ובגני הילדים - תוך הקפדה על שמירת סל שירותים איכותי ומגוון.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

 
עם סיום שנת הלימודים הקודמת, הנחה ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, את מנכ"ל העירייה, יהודה בן עזרא, לבצע עבודת מטה בשיתוף הגורמים המקצועיים בעירייה ונציגי ההורים וועד ההורים המרכזי, במטרה להוזיל את עלויות היול"א והצהרונים בעיר, תוך שמירה על איכות השירות, המקצועיות ומגוון השירותים לכל ילד.

עיריית הרצליה קיבלה את בקשת הוועדה, כי למרות הורדת המחיר, סל השירותים יישמר איכותי, יכלול 2 חוגים, ארוחת צהריים מזינה, טרייה וחמה בפיקוח דיאטנית מטעם יחידת הבריאות העירונית.

בגני הילדים: ועדת היגוי, בה שותפים ועד ההורים העירוני ועיריית הרצליה, בחרה שני מפעילים פרטיים, שיפעילו יחד עם החברה למרכזים קהילתיים, את צהרוני יול"א לשנת הלימודים הקרובה. המפעילים שנבחרו: חברת טומשין, אופק והחברה למרכזים קהילתיים אשר מנהלת המכרז. המפעילים בבתי הספר היסודיים; אפטר סקול, המשכיל והחברה למרכזים קהילתיים.

 


 

שעות פעילות ומחירים:
צהרוני יול"א בגני הילדים יפעלו החל מהשעה 1400 עד השעה 1700, כולל ארוחת צהרים מזינה, טעימה ואיכותית ושני חוגי העשרה בשבוע. המחיר: 980 ₪ לחודש. (במידה ויכנס לתוקף חוק צהרוני יול"א בגני ילדים - סל השירותים והמחיר ישתנו בהתאם).

צהרוני בתי הספר היסודיים: החל משעת סיום והלימודים ועד השעה 16:30, כולל ארוחת צהרים מזינה, טעימה ואיכותית ושני חוגי העשרה בשבוע. המחיר: 935 ₪ לחודש. (העירייה הגישה קול קורא "ניצנים" בנושא צהרונים בבתי הספר, אם יתקבל הקול הקורא יוחזרו להורים 150 ₪.)ראש העיר, משה פדלון
ציין כי "אני שמח על ההצלחה להוזיל את מחיר הצהרונים, תוך שאנו ממשיכים להציע לילדים את סל השירותים האיכותי והמגוון ביותר. עיריית הרצליה ואני נמשיך להיות קשובים לצרכי ההורים תוך קיום שיתוף פעולה פורה וענייני למען ילדי העיר".

איה פרישקולניק, סגנית רה"ע האחראית על החינוך מסרה כי "בעיריית הרצליה פועלים על מנת להפוך את השעות לאחר הלימודים לזמן איכותי, חוויתי, מעשיר ונעים בעבור ילדי העיר. הצהרונים מתקיימים כמסגרת משלימה ומאפשרים יצירת רצף חינוכי. מהלך זה של הוזלת מחיר הצהרונים מבלי לפגוע באיכותם התאפשר בזכות שיתוף פעולה רב של כל הגורמים".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא ציין כי "אני מודה לנציגי ההורים על שיתוף הפעולה הפורה. עיריית הרצליה משקיעה מאמץ מתמשך על מנת להבטיח כי ילדי הגנים ייהנו ממיטב השירותים, תוך דאגה למחיר הטוב ביותר האפשרי, וזאת על מנת להקל על ההורים".

מפרט מלא יישלח להורים על ידי המפעילים בתחילת שנת הלימודים.

 


 

לפרטים נוספים צרו קשר:


יול"א - צהרונים בגני הילדים
09-9708200, yula@herzliya.matnasim.co.il
 
צהרוני בתי ספר
09-9708200,  herzliya@matnasim.org.il
 
שעות מענה טלפוני: ימים א'-ה' בין השעות 8:30-16:00
 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525