אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               

תנופת הדיור נמשכת - אושרה תכנית פינוי בינוי מתחם מנדלבלט

בנוסף, בגליל ים ניתנו היתרי בנייה ל-276 דירות ב"מחיר למשתכן" מתוכן 70 יחידות מיועדות לבני העיר
26/07/2017
תנופת הדיור נמשכת - אושרה תכנית פינוי בינוי מתחם מנדלבלט (הגדל)

  

הוועדה המקומית הרצליה, בראשות ראש העירייה מרש משה פדלון, אישרה למתן תוקף את תוכנית פינוי בינוי מתחם "מנדלבלט", הנמצא בין הרחובות פינסקר, אבן עזרא, אבן שפרוט ומנדלבלט בעיר.

 

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 התכנית כוללת הריסה של חמישה בנייני מגורים קיימים, שבהם יש כיום 84 יחידות דיור, במקומם תוקם שכונת מגורים חדשה, הכוללת 278 יחידות דיור ושטח פתוח לטובת הציבור. 20% מסך יחידות הדיור בתכנית יהיו דירות קטנות שגודלן לא יעלה על 75 מ"ר.

חשוב לציין כי התכנית קודמה באמצעות תהליך של שיתוף הציבור וקיבלה את תמיכת תושבי האזור עוד בטרם הועברה לדיון בוועדה והוחלט על מתן תוקף. התכנית קודמה באמצעות יזם פרטי, אשר פועל מטעם הדיירים במתחם, ולוותה ע"י הצוות המקצועי של המחלקה להתחדשות עירונית באגף מהנדס העיר.

פרויקט זה מהווה את המתחם הראשון מסוגו המאושר ע"י ועדה מקומית מוסמכת בישראל.

הוועדה המקומית אישרה היום 3 בקשות להיתר בנייה במסגרת מסלול "מחיר למשתכן" בשכונת גליל ים בהרצליה. בסה"כ אושרו 276 יחידות דיור, מתוכן 70 יחידות מיועדות לבני העיר הרצליה ועוד 55 לזוגות צעירים, זכאי משרד השיכון. בעתיד מתוכננת בגליל ים הקמתן של כ-1700 יחידות דיור, מתוכן 25% מיועדות להיות משווקות לבני הרצליה ב"מחיר למשתכן".

ראש העיר משה פדלון אמר "קידום התכניות במתחם מנדלבלט ובגליל ים  הוא צעד נוסף בתנופת ההתחדשות העירונית שאנו מקדמים ברחבי הרצליה, תוך שימת דגש על שיתוף הציבור. רק תהליכים מסוג זה יאפשרו לנו להוסיף מקומות מגורים לדור הצעיר בהרצליה תוך שיפור איכות חיי התושבים הוותיקים".

 

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525