אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

365 משפחות מהרצליה זכו בהגרלה של "מחיר למשתכן" בגליל ים (מתחם הכוכבים)

עד כה ניתנו פתרונות דיור לכ-40% מכלל תושבי העיר זכאי משרד השיכון
9/08/2017
365 משפחות מהרצליה זכו בהגרלה של "מחיר למשתכן" בגליל ים (מתחם הכוכבים) (הגדל)

  
365 משפחות של בני ובנות הרצליה, קיבלו ביום שלישי השבוע בשורה על זכייתן בהגרלה הגדולה של "מחיר למשתכן". משרד הבינוי והשיכון הודיע ביום שלישי, באופן רשמי, על 365 הזוכים בהגרלה מבין 1,467 דירות בגליל ים (מתחם הכוכבים) שיימכרו לציבור במחיר למשתכן בהערכה של כ 1.5-1.7 מיליון ש"ח ליחידת דיור. להגרלה נרשמו כ-1,050 זכאים מבני העיר הרצליה.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 


ראש עיריית הרצליה משה פדלון בירך את הזוכים ומסר כי "אני שמח על כך שבזכות המיזם יוכלו בני העיר להגשים את החלום ולהמשיך לגור בעיר בה גדלו והתחנכו". פדלון ציין עוד כי "עיריית הרצליה תפעל בכלים העומדים לרשותה לקידום מהיר של הבנייה בגליל ים (מתחם הכוכבים) על מנת שאכן יוכלו הזוכים להיכנס לדירותיהם ולשכונה החדשה בטווח הקרוב".

מ"מ וסגנית ראש העיר, מאיה כץ, אמרה "מדובר בבשורה אדירה עבור צעירי העיר ובני המקום. פרויקט ההשכרה כבר מאוכלס וכעת מאות משפחות התבשרו על זכייתן בפרויקט גליל ים (מתחם הכוכבים). אכן, צעירי העיר ובני המקום מקבלים עדיפות ופתרונות ממשיים".

זהו שלב א' של "מחיר למשתכן". בשלב ב' מתוכננות עוד כ-1,200 יחידות דיור. כמו כן, לפני מספר חודשים, במחיר להשכרה מופחתת לטווח ארוך, זכו 70 משפחות של תושבי הרצליה.

כלומר, מתוך 1050 זכאי משרד השיכון תושבי הרצליה, זכו יחד בדיור - בהשכרה לטווח ארוך במחיר מופחת ומסובסד, ובדירות במחיר למשתכן - בסה"כ 435 משפחות, שזה כ-40 אחוז מכלל הזכאים תושבי הרצליה.

 


 

צילום: עיריית הרצליה

 

 

  

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525