אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

בהרצליה פותחים שנת לימודים בטוחה

בחודש האחרון בוצעו סיורים מקיפים, עם גורמי המקצוע, לאיתור ליקויים ולתקנם
8/08/2017
בהרצליה פותחים שנת לימודים בטוחה (הגדל)

  
כחלק מהיערכות מטה התנועה והבטיחות לפתיחת שנת הלימודים בהרצליה, הנחתה מאיה כץ, מ"מ וסגנית ראש העירייה, מחזיקת תיק התחבורה את גורמי המקצוע העירוניים לצבוע את כל סימוני מעברי החצייה ופסי ההאטה בסביבת כל מוסדות החינוך בעיר, להסדיר את מעקות הבטיחות, השילוט והתמרורים, לתקן תשתיות ולצבוע מחדש את כל מתחמי "נשק וסע" בפתח בתי הספר בעיר.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

בחודש האחרון בוצעו סיורים מקיפים, עם גורמי המקצוע, לאיתור ליקויים על מנת להכשיר את סביבת בתי הספר, כפי שנעשה מדי שנה.

בנוסף, מטה הבטיחות העירוני יקיים בתחילת שנת הלימודים פעילות הסברתית בבתי הספר התיכוניים בעיר בסוגיות הסחת הדעת על ידי שימוש בטלפונים ניידים בזמן נהיגה וכן על נהיגה תחת השפעת אלכוהול.

ראש עיריית הרצליה משה פדלון אמר: "הפעילות היא חלק ממהלך עירוני כולל על מנת להבטיח את ביטחונם ובטיחותם של הילדים. לשם כך אנחנו מקפידים הקפדה יתרה שהמרחב הציבורי בסביבת מוסדות החינוך בעיר יהיה בטיחותי, צבוע וללא מכשולים, ואני מאחל לתלמידים ולהורים שנת לימודים פורייה ובטוחה".

מ"מ וסגנית ראש העירייה, מאיה כץ, אמרה "אנו רואים בבטיחות התלמידים חשיבות עליונה ולכן, במהלך החופש הגדול אנו פועלים למיפוי ותיקון הליקויים סביב מוסדות החינוך ומקיימים היערכות מוגברת כדי לספק סביבת לימוד בטוחה ובטיחותית ולהביא לצמצום מספר תאונות הדרכים בעיר. אני מאחלת לכלל התלמידים שתהיה שנה בטוחה".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא ציין "לקראת פתיחת שנת הלימודים, הצבנו את נושא הבטיחות בדרכים כיעד מרכזי, וכחלק מכך עובדי העירייה פעלו לשם תיקון והסדרה של התמרורים ומעברי החצייה באזורים שבהם נמצאים מוסדות החינוך בעיר".  
 


 

תמונה של מתחם 'נשק וסע' בבי"ס שזר.
צילום: עיריית הרצליה.
 

 

  

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525