אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

שלושה מנהלי בי"ס חדשים במערכת החינוך העירונית

מר רון פולק, גב' ציפי סויסה קהל וגב' הדר טימור
8/08/2017
שלושה מנהלי בי"ס חדשים במערכת החינוך העירונית (הגדל)

  

עם תחילת שנת הלימודים תשע"ח יחולו בהרצליה שינויים בקרב שלושה מנהלי מוסדות חינוך בעיר.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

מר רון פולק נבחר במכרז לתפקיד מנהל תיכון דור. פולק שימש מנהל התיכון בפועל בשנת הלימודים תשע"ז ובשנים האחרונות מילא שורה של תפקידי מפתח בביה"ס. הוא מחליף את אביגיל ראש האי שניהלה את ביה"ס במשך שמונה שנים. בתום שנת השבתון החליטה לפרוש ותחל להדריך מנהלים וללוות תהליכי שינוי במסגרת המכון לחינוך דמוקרטי.

גב' ציפי סויסה קהל תנהל החל מהשנה את בי"ס הנדיב (במקום שרון גודלשטיין שהודיע כי לא יקבל על עצמו את התפקיד מסיבות אישיות). סויסה קהל, בעלת M.A במינהל מערכות חינוך מהאוניברסיטה העברית בירושלים, עבדה בשנים האחרונות כמחנכת ורכזת שכבה בחט"ב "אלון" ברעננה. את בי"ס הנדיב ניהלה ב-11 השנים האחרונות גב' נטי קורשיא שפרשה השנה לגמלאות.

גב' הדר טימור תנהל את בי"ס שזר בעיר. היא בעלת M.Ed בהערכה ותכנון לימודים מהמכללה האקדמית בית ברל, וסיימה תכנית להכשרת מנהלים של "אבני ראשה". עסקה כמנחה ומלווה פדגוגית של בתי ספר במחוז מרכז, הייתה רפרנטית לנושא מתמחים וניהלה שנה אחת את בית החינוך "בית יצחק" בעמק חפר. טימור מחליפה את אורלי פרלמן שניהלה את בית הספר 11 שנים ופרשה לגמלאות.

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון אמר: "איחולי הצלחה למנהלים החדשים. אני משוכנע כי יתרמו מכישרונם וניסיונם לחינוך בעיר. המנהלות הפורשות הטביעו חותם חשוב בתלמידיהן ובמערכת החינוך העירונית".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא ציין "המינויים החדשים יחד עם הוותק והניסיון של המנהלים שכבר פועלים במערכת יוצרים יחד תמהיל מצוין לטובת התלמידים, ההורים וצוות המורים והמנהלים". 
 
 

   

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525