אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

מתווה חדש בצהרונים בגני הילדים בהרצליה, ניצנים ועוד

עיריית הרצליה לא מתפשרת על האיכות * הסבסוד מגיע ליותר מ-2 מיליון ₪
15/08/2017
מתווה חדש בצהרונים בגני הילדים בהרצליה, ניצנים ועוד (הגדל)

  

עיריית הרצליה לא מתפשרת על האיכות, ומציעה בצהרוני הגנים סל שירותים רחב ומגוון, שבו בין השאר ארוחות בריאות בפיקוח, חוג ותוכניות העשרה, עובדים מיומנים ועוד. סבסוד העירייה מגיע ליותר מ-2 מיליון ש"ח.

"עיריית הרצליה שמה לה למטרה לקדם את איכות החינוך בעיר. יחד עם ועד ההורים העירוני ונציגי גני הילדים בחנו את נושא הצהרונים בגני הילדים, לאור הוזלת התשלום על פי החלטת הממשלה, ואנו שמחים לבשר כי נמשיך להקפיד על סל שירותים איכותי ומגוון", אומר ראש עיריית הרצליה, משה פדלון.

למרות קיצוצי הממשלה, עיריית הרצליה ממשיכה לתת סל שירותים מלא בצהרונים, וזאת בהשקעה של יותר מ-2 מיליון ₪. כל זאת בעקבות מתווה שגובש בעבודה משותפת של מנכ"ל העירייה, יהודה בן עזרא, החברה למרכזים קהילתיים, נציגי מחלקות העירייה, ראשי אגף החינוך, וועד ההורים העירוני שעבד בשיתוף עם נציגי הורי גני הילדים.

המתווה יכלול בין השאר שמירה על זמני הפעילות הקבועים (16:45-14:00), אספקת ארוחת צהריים מלאה, בריאה ומזינה, המפוקחת ע"י דיאטנים מומחים ומחלקת הבריאות העירונית, חוג ופעילויות העשרה לכל הילדים המשתתפים בצהרונים, סייעת שלישית (עפ"י מספר הילדים בגן), שירות סייעת צמודה לילדים הסובלים מבעיה רפואית או אלרגיה מסכנת חיים, סבסוד שירותי יול"א למשפחות שידן אינה משגת (בהתאם להחלטת ועדה), מענק הצטיידות לגנים בסך כולל של 200 אלף ₪, 13 ימי קייטנה במהלך ימי החופשה של גני הילדים, בשעות 7:45 עד 16:30 כולל ארוחת בוקר וצהריים מלאות ועוד.

ראש העיר משה פדלון הוסיף כי "אנו ממשיכים להציע לילדים את סל השירותים האיכותי והמגוון ביותר. עיריית הרצליה ואני נמשיך להיות קשובים לצרכי ההורים תוך קיום שיתוף פעולה פורה וענייני למען ילדי העיר".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא ציין כי "אני מודה לנציגי ועד ההורים העירוני על שיתוף הפעולה הפורה בעבודה לילות כימים, ושמח שהייתה שותפות ברוכה עם נציגי הורי גני הילדים. עיריית הרצליה משקיעה מאמץ מתמשך על מנת להבטיח כי ילדי הגנים ייהנו ממיטב השירותים, תוך דיאלוג פתוח ובאווירה טובה".  

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

 

 

 ""

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525