אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

תיכון הנדסאים בדרג הראשון של תיכונים מצטיינים

לאור הישגים ערכיים, חברתיים ולימודיים
16/08/2017
תיכון הנדסאים בדרג הראשון של תיכונים מצטיינים (הגדל)

  

מנתוני משרד החינוך, לגבי בתי הספר בארץ שהצטיינו בשנת הלימודים תשע"ז בתחום החברתי, הלימודי והערכי, עולה כי תיכון הנדסאים הרצליה נכלל בקבוצה הראשונה ברשימת 285 התיכונים המצטיינים.

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

בתי הספר הזוכים חולקו לארבעה דירוגים: 71 בתי הספר דורגו במקום הראשון, ביניהם תיכון הנדסאים הרצליה, 71 דורגו במקום השני, 72 דורגו במקום השלישי ו- 71 דורגו במקום הרביעי.

מהודעת משרד החינוך עולה כי הבחירה בבתי הספר התקבלה על סמך חישוב של שורת מדדים בתחומים הערכיים, החברתיים והלימודיים וכן בהתאם לשיעור השיפור המשמעותי ביותר שחוללו אותם מוסדות חינוך באותם מדדים ובהשוואה להישגי השנה הקודמת.

בהישגים הערכיים חברתיים נכללו מדדים כגון: שיעור גבוה של גיוס לצה"ל ולשירות אזרחי או לאומי, מניעת נשירת תלמידים, קליטת תלמידי חינוך מיוחד ועוד. בהישגים הלימודיים נקבעו מדדים כגון אחוז הזכאות לבגרות, אחוז הצטיינות במבחני הבגרות, אחוז זכאות לתעודת בגרות איכותית, אחוז התלמידים המרחיבים מקצוע מדעי להיקף של 5 יח"ל, אחוז התלמידים המרחיבים מקצוע הומניסטי להיקף 5 יח"ל ועוד.

ראש עיריית הרצליה משה פדלון הביע הערכה להישג של תיכון הנדסאים ואמר "ברכותי לכל הצוות החינוכי של תיכון הנדסאים ולתלמידים המוכיחים שנה אחר שנה את יכולותיהם הגבוהות הן בתחומי הלימוד והן בתחומי החברתיים והערכיים, וזאת ברוח הגישה שאני מקדם בכל בתי הספר בעיר".

סגנית ראש העיר הממונה על החינוך איה פרישקולניק אמרה "אני מברכת את תיכון הנדסאים על הכללתו בקבוצה המרשימה. אנחנו שמים דגש רב על פעילות ערכית, חברתית ולימודית בכל מוסדות החינוך שלנו וגאים בפעילותם בתחומים אלה".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא אמר "עיריית הרצליה מקדמת לאורך כל השנה, הן בחינוך הפורמלי והן בחינוך הבלתי פורמלי, פעילות ערכית חברתית ולימודית, ואני שמח שיש לכך ביטוי בהישג המרשים של תיכון הנדסאים. מיקומו הגבוה הוא תעודת כבוד למערכת החינוך העירונית שלנו".

 
 

   

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525