אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

פנייה של עיריית הרצליה לוועדה המחוזית

יש לבטל את תוכנית המתאר מכיוון שאינה תואמת את תנאי המציאות העכשווית
6/09/2017
פנייה של עיריית הרצליה לוועדה המחוזית (הגדל)

  
ראש העיר, משה פדלון: "עיריית הרצליה שמה לה למטרה לאפשר פתרונות דיור לבני העיר ולזוגות הצעירים, נמשיך בתוכניות ההתחדשות העירונית, כולל פינוי בינוי תמ"א ודיור במחיר למשתכן, באחריות, במידתיות ותוך שיתוף הציבור".

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

ביום שלישי הקרוב, 12.9.2017, יתקיים בוועדת המשנה להתנגדויות של הוועדה המחוזית, מחוז תל אביב, דיון בבקשה של עיריית הרצליה לבטל את תכנית המתאר לעיר.

כזכור, מליאת הוועדה מקומית של הרצליה החליטה פה אחד, למשוך את התוכנית בשל אי התאמתה למציאות העכשווית של התנאים הקיימים בעיר.

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון מסביר את הבקשה לביטול מהטעמים הבאים:"התוכנית אינה תואמת את המציאות העכשווית בשטח בעיר הרצליה. המדינה למעשה לא לקחה בחשבון גורמים משמעותיים, שאינם מאפשרים כרגע תכנון תוספת אלפי יחידות דיור. לדוגמא: אין בתוכנית, שהחלה לפני כעשור, כל התייחסות להתחדשות העירונית, לתוכניות פינוי בינוי ותמ"א 38 העשויות להוסיף לעיר עוד אלפי תושבים, אין מענה לפתרונות תשתית היקפיים של תחבורה, אספקת מים, חשמל וכד' ולא נעשה תהליך עמוק של שיתוף הציבור בתוכניות העתיד לעיר".

ראש העיר הדגיש עוד כי עיריית הרצליה שמה לה למטרה לאפשר פתרונות דיור לבני העיר ולזוגות הצעירים, הוא רואה חשיבות רובה ביצירת תכנית מתאר שיש בה תכנון ארוך טווח ואסטרטגי של תשתיות העתיד לעיר, שיש בה תוספת יחידיות דיור אך באופן מידתי והדרגתי וכי ובכוונתו לצאת למהלך מקיף ויסודי תוך שיתוף הציבור בנושא. פדלון, הביע תקוותו כי הוועדה תשקול ותיקח בחשבון את כל אכן הגורמים האלו ותאפשר לעירייה את ביטולה של התוכנית ויציאה לתכנון מחודש.

משה פדלון: "נמשיך בתוכניות ההתחדשות העירונית, כולל פינוי בינוי תמ"א ודיור במחיר למשתכן, באחריות, במידתיות ותוך שיתוף הציבור".

 
 
 

   

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525