אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

עשרות תחנות אוטובוס חדשות התווספו לשירות "הרצלית" בהרצליה

הוספת תחנות האיסוף וההורדה הינן חלק מהרפורמה החדשה
19/09/2017
עשרות תחנות אוטובוס חדשות התווספו לשירות "הרצלית" בהרצליה (הגדל)

  
במסגרת הרפורמה במערך התחבורה הציבורית בהרצליה התווספו השבוע עשרות תחנות חדשות ברחבי העיר כחלק מקווים העירוניים החדשים. הוספת התחנות תאפשר לתושבים להגיע יותר בקלות ובנוחות ליעדים השונים ברחבי העיר.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

ראש העיר משה פדלון אמר "התחנות הנוספות, כמו גם פיתוח מערך הקווים החדש - 'הרצלית', נועדו לשפר את התחבורה הציבורית בעיר ולתת פתרון טוב ויעיל לציבור הנוסעים, כך שהם יוכלו להגיע לכל מקום ברחבי העיר במהירות ובנוחות".

כזכור, עיריית הרצליה משלימה בימים אלה את "הרצלית" - הרפורמה לשדרוג וארגון מחדש של קווי התחבורה הציבורית העירוניים, הפועלים בעיר באמצעות חברת "מטרופולין", הגברת תדירותם, הגדלת שעות הפעילות של התחבורה הציבורית וכיסוי מרבי של חלקי העיר.

בין המקומות שבהם הוצבו התחנות, הרחובות הסדנאות, החושלים, שנקר, שמעוני, יוסף נבו, טשרניחובסקי, דרך ירושלים, הדר, קהילת ציון, בית"ר, רזיאל, יהודה הנשיא, בן גוריון, בית העלמין בפינסקר, ז'בוטינסקי ובית העלמין העירוני החדש בגליל ים.

מ"מ וסגנית ראש העירייה מחזיקת תיק התחבורה, מאיה כץ, אמרה כי "הוספת תחנות האיסוף וההורדה הינן חלק מהרפורמה החדשה מתוך התחשבות בצרכי האוכלוסייה בעיר ועל מנת להקל על הציבור. בכוונתנו להמשיך ולפעול להחליף ולשדרג את התחנות הקיימות בעיר במטרה להבטיח את נוחותם ורווחתם של הנוסעים".

מנכ"ל העירייה, יהודה בן עזרא, אמר "עיריית הרצליה רואה בתחבורה הציבורית אמצעי חשוב בפעילות הכוללת שלנו להקלה על הנסיעה ברחבי העיר. לאור זאת, הוספת תחנות, הארכת קווים ושעות הפעילות של האוטובוסים יתרמו לכך שיותר אנשים יתניידו באוטובוסים ובכך נפחית את העומס בכבישים".

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525