אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

בית ספר חדש ייבנה בהרצליה הצעירה

מדובר בבי"ס צומח, שייבנה בהדרגה וייתן מענה לאוכלוסייה הגדלה של ילדי השכונה
30/10/2017
בית ספר חדש ייבנה בהרצליה הצעירה (הגדל)

 

עיריית הרצליה, בהחלטה משותפת עם ועד השכונה והנהגת ההורים בביה"ס "לב-טוב", הודיעה על הקמת בי"ס חדש בהרצליה הצעירה, שצפוי להיפתח בספטמבר 2019.


 

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

כבר בשנת 2012 התקבלה בעיריית הרצליה החלטה להקים בהרצליה הצעירה בי"ס חדש, ב"שטח חום" שהינו שטח קרקע ייעודי למוסדות חינוך. כמענה לבקשה שעלתה מטעם תושבים, שהתנגדו לבנייה, הבטיח ראש העיר משה פדלון כי יבחן חלופות שטח לביה"ס.

ואכן, בהנחיית ראש העיר, בחנה עיריית הרצליה את הנושא לעומקו, ומצאה כי השטח הייעודי, סמוך לרחוב משה בשכונה, הוא השטח החום התקני היחיד המתאים לבניית ביה"ס. הליך האישור כולו יתבצע בעתיד על פי דין, בוועדה לתכנון ובנייה, ובהתייחסות לכל היבטי התנגדויות השכנים.

אמש, בשיתוף עם הנהגת ההורים וועד השכונה, התקבלה ההחלטה להקים את בית הספר החדש ברחוב משה, תוך התייחסות תכנונית גם לנושא הנגישות והתחבורה בסביבת הרחוב.

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, ציין כי "הרצליה הצעירה הינה שכונה בצמיחה, שהאוכלוסייה בה הולכת וגדלה. היקף התלמידים בבי"ס 'לב-טוב' צפוי לגדול ולכן חובתנו לתת מענה הולם של בי"ס שכונתי קרוב לכל ילדי השכונה".

 

פדלון הדגיש כי "לשלבי התכנון המוקדמים יצורפו מומחים בתחום התחבורה על מנת לתת פתרונות למניעת עומס תנועה ברחוב".

מנכ"ל עיריית הרצליה, יהודה בן עזרא ציין כי "יש להבין כי מדובר בבי"ס צומח, כך שהבנייה תהיה הדרגתית ובמינימום הפרעה לתושבי הרחוב".

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525