אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני         קבילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה      צלילי קיץ 2019 - צפו בתוכנייה

שיח פתוח, אמנות רחוב ויצירה קולנרית בסימן המאבק באלימות כלפי נשים

מינהל נשים, בשיתוף הספרייה העירונית, עורכת שני ערבים ייחודיים בנושא
31/10/2017
שיח פתוח, אמנות רחוב ויצירה קולנרית בסימן המאבק באלימות כלפי נשים (הגדל)

 

לרגל היום הבינלאומי למניעת אלימות כלפי נשים, שיחול ב-25 בנובמבר, מקיימת עיריית הרצליה, מינהל נשים בשיתוף הספרייה העירונית, שני אירועים מרכזיים הפתוחים לקהל. (מותנים בהרשמה)


 

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

ראש העיר משה פדלון ציין כי "אתגר ההתמודדות עם האלימות כלפי נשים חייב להתבצע בכל הכלים שיש לנו כחברה. עיריית הרצליה מובילה מסר ברור וחד בנושא כשהיא אומרת לא לאלימות"

האירוע הראשון ייערך ב-9.11, בשעה 20:00 בבניין העירייה, ובו יוכלו הנוכחים להתרשם מערב שמשלב אמנות רחוב בנושא אלימות עם אמנות קולינרית. במסגרת זו תציג האמנית ומשוררת הרחוב עבודות המתייחסות לאלימות בכלל ולאלימות נגד נשים בפרט, וגלית גינדי, יוצרת קולינרית, גלית גינדי, תעלה אירוע המשלים את פועלו של האמן.

שבוע לאחר מכן, ביום רביעי ה-15.11, יתקיים בספרייה העירונית שיח פתוח, המשולב בסיפורים אישיים, בשאלה: פגיעה מינית בנשים ובגברים - האם ניתן למגר את התופעה, בהשתתפות העיתונאית ברוריה אבידן בריר ושלי שכטר. מדובר במופע מתובל בהומור המציג סטיגמות ושוחט פרות קדושות.

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא אמר "האלימות כלפי נשים היא איום ממשי לא רק עליהן אלא על החברה כולה, וחובה עלינו להיאבק בה בכל דרך. זו הרוח שמכוונת את עיריית הרצליה לאורך כל השנה במגוון פעילויות הסברה וחינוך המיועדות לכל הגילאים, ילדים, בני נוער ומבוגרים".

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525