אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

הצלחה לבוגרי קורס הפסיכומטרי של "המרפסת"

כ-20% מהתלמידים תושבי העיר קיבלו מעל 740 בבחינה
6/11/2017
הצלחה לבוגרי קורס הפסיכומטרי של "המרפסת" (הגדל)

 

מתוצאות מבחן הפסיכומטרי שהתקבלו לאחרונה ומתייחסים למחזור ספטמבר האחרון, עולה כי כ-20% מקרב מי שלמדו בקורס ההכנה לפסיכומטרי במרכז הצעירים - השיגו ציון של מעל 740 בבחינה. לשם השוואה, על פי נתוני המרכז הארצי לבחינות והערכה, ממוצע הפסיכומטרי הארצי לשנת 2016 הוא 545.

 

 

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

 

קורס ההכנה לבחינה הפסיכומטרית נפתח במרכז הצעירים "המרפסת" בחודש אפריל האחרון מטעם חברת EZ-WAY והוצע במחיר מוזל משמעותית וכלל בין השאר מפגשים פרונטליים, בחינות סימולציה, אימוני תגבור פרטיים, שיעורי אונליין, סדנאות אסטרטגיות ומיומנויות למידה ועוד.

 

משה פדלון, ראש העירייה: "הקורס הוא נדבך נוסף במאמצים שלנו להרחיב את מעגל הסטודנטים בעיר. הוזלת מחיר הקורס והצלחת המשתתפים מוכיחה עד כמה הפעילות שלנו חשובה למען צעירי הרצליה".

 

מאיה כץ, מ"מ וסגנית ראש העירייה אמרה: "הנתונים מוכיחים שאין צורך לשלם סכומי עתק על קורס פסיכומטרי איכותי. הפרויקט שובר את מחירי השוק המופרזים המוצעים ונותן כלים איכותיים ומקצועיים במחיר הוגן. הציונים והביקוש האדיר בהרשמה למחזורים הקרובים מוכיח כי הצלחנו".

 

יהודה בן עזרא, מנכ"ל העירייה: "מרכז הצעירים של הרצליה, ברוח הגישה המאפיינת את העירייה, מציע הרבה מאוד יוזמות שתורמות לצעירים בעיר במגוון תחומים, וכך גם קורס ההכנה המוזל שהצענו. התוצאות המצוינות מראות איזו תרומה חשובה הייתה לקורס".


 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525