אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               

8 פתרונות חדשניים לעיר חכמה פותחו במרכז היזמות הרצליה HAC

המחזור הרביעי התמקד באינטרנט ובתקשורת בערים חכמות
8/11/2017
8 פתרונות חדשניים לעיר חכמה פותחו במרכז היזמות הרצליה HAC (הגדל)

 

תוך יומיים וחצי וללא כל הפרעה הפך אזור המנגלים בפארק הרצליה בשבוע האחרון ל"חכם"; חניות נכים במרינה ייאכפו בעוד מספר ימים באופן אוטומטי ומיידי; מכונות תשלום במספר חניונים תהיינה מוגנות מפני ונדליזם ומספר אזורים בעיר יאפשרו גילוי מוקדם של רעידות אדמה. אלה הם רק כמה מהטכנולוגיות החדישות המיושמות ברחבי העיר הרצליה בימים אלה כחלק מתכנית האצה לסטארטאפים המפתחים טכנולוגיות לערים חכמות.

 

 

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

מדובר בטכנולוגיות אשר הוצגו ביום שלישי השבוע במסגרת HAC מרכז היזמות הטכנולוגית של עיריית הרצליה - מחזור רביעי, אשר התקיים עם חברת סלקום והתמקד באינטרנט ובתקשורת בערים חכמות.

שמונה חברות השתתפו במחזור הנוכחי וכבמהלך העבודה נפגשו חברי הקבוצות עם מנהלי אגפים ואנשי מקצוע בעירייה ובסלקום וגיבשו יחד את הפתרון בהתאם לצרכים בשטח. באירוע הסיום יציגו המשתתפים בפני משקיעים, נציגי חברות ונציגי רשויות מקומיות נוספות את הטכנולוגיות והפיילוטים שבוצעו בימים האחרונים במספר אזורים בעיר.

ראש העיר משה פדלון אמר "שמונת המיזמים שפותחו קיבלו מאיתנו סיוע לכל אורך הדרך, והם יתרמו רבות לשיפור איכות החיים בעיר בהרבה תחומים, אם זה באכיפה אוטומטית של חניות נכים, איתור עצמים במרחב האורבני ללא GPS, הפיכת אזור ל"חכם" בהליך מהיר וקל ועוד".

סגנית ומ"מ ראש העיר, מאיה כץ אמרה "מדובר בתהליך עמוק המשפיע מחד על הפתרונות שיגובשו ויוטמעו בערים אחרות לרווחת התושבים, ומאידך, בביצוע תהליך פנימי לעידוד החשיבה החדשנית וייעול מתמיד של המערכת העירונית והשירות העירוני".

 

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא: "מרכז היזמות של עיריית הרצליה הוא חלק מגישה עירונית מתקדמת שאנו יוזמים במגוון נושאים ותחומים ומעודדת חדשנות אורבנית ומעורבות של תושבים לשיפור השירות ואיכות החיים בעיר".


 

בתמונה: ראש העיר משה פדלון ומ"מ וסגנית ראש העיר מאיה כץ עם המשתתפים בכנס הסיום של המחזור הרביעי  של מרכז היזמות הטכנולוגי.

צילום: אילן ספירא.

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525