אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               

ממשיכים להוביל בצמרת הניהול הפיננסי

עיריית הרצליה קיבלה דירוג AAA לאיתנות ויציבות כלכלית
28/11/2017
ממשיכים להוביל בצמרת הניהול הפיננסי (הגדל)

 
עיריית הרצליה ממשיכה לשמור גם השנה על מעמדה כרשות בעלת האיתנות והיציבות הפיננסית הגבוהה ביותר שיש בישראל: חברת הדירוג standard&poor's maalot העניקה לעירייה את דירוג האשראי הגבוה ביותר - AAA il ובכך מציבה אותה בפסגת התאגידים החזקים בישראל. חברת S & P היא מחברות הדירוג המובילות בעולם לדירוג פיננסי של ישויות כלכליות.

 

 

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

בהחלטה נכתב כי "הרצליה נהנית מכלכלה עירונית איתנה, שיחד עם ניהול פיננסי הולם ממשיכה לתמוך בביצועים הפיננסיים החזקים ועמדת הנזילות העמידה. הרצליה נהנית מכלכלה חזקה מאד ופועלת במסגרת מוסדית יציבה".

עוד נכתב "הרצליה שייכת לקבוצת העיריות האיתנות פיננסית בישראל, ולכן נהנית מעצמאות רבה יותר בהשוואה לעיריות חלשות ממנה, דבר שמאפשר לה לאשר בעצמה את תקציבי העירייה ומספק לה עצמאות מסוימת בתהליכי קבלת החלטות אחרים".

מדובר בהישג משמעותי, ברמה הארצית, המהווה פועל יוצא של ניהול כלכלי נכון, תיעדוף השקעות ובעיקר - תיפקוד עירוני יעיל ואפקטיבי.

ביום שלישי השבוע הפתיע ראש העיר את עובדי אגף המינהל הכספי עם עוגה, שעליה נכתב "לאנשים שהופכים את הטוב למצוין. לשנים רבות של AAA".

הדירוג הכלכלי הגבוה מאפשר לעירייה להמשיך ולהעניק לתושבי העיר את השירותים העירוניים הטובים ביותר בכל תחומי החיים: החינוך, התרבות, הניקיון, הרווחה, הבינוי, התשתיות ועוד.

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון אמר כי "הדירוג הגבוה של הרצליה הוא תוצאה של תכנון תקציבי וניהול כספים מחושב ומקצועי. הנהנים העיקריים מכך הם התושבים, שבזכות החוסן הכלכלי והתקציב המאוזן זוכים למגוון רחב יותר של שירותים וברמה הגבוהה ביותר. נמשיך לפעול ברוח זו ולשמור על המיקום הגבוה".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא, אמר: "עיריית הרצליה והעומד בראשה הוכיחו כי גם עם ההשקעות העירוניות הרבות, בעיקר בתחומי החינוך, התרבות, הרווחה והמרחב הציבורי, אנו זוכים לדירוג כל כך גבוה. מלוא ההערכה לגזבר העירייה, לצוותו וכמובן למנהלים בעירייה".

גזבר העירייה, רוני חדד: "תודה לראש העירייה ומנכ"ל העירייה, למנהלים ולעובדים ותודה מיוחדת למנהלי ועובדי אגף המינהל הכספי על הישג מכובד זה".  
 


 

בתמונה ראש העיר עובדי המינהל הכספי והעוגה.
צילום: דוברות עיריית הרצליה.
 

   

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525