אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

חדש במרכז הצעירים הרצליה: סדנת כישורי למידה

מפגשי הסדנה יתקיימו ללא עלות ב-17/12 וב-24/12 ב'מרפסת'
6/12/2017
חדש במרכז הצעירים הרצליה: סדנת כישורי למידה (הגדל)

 

אנחנו לומדים כל הזמן, במסגרת הפורמלית או הלא פורמלית, במסגרת העבודה או בשעות הפנאי, אך לא מקדישים מספיק זמן לשיפור כישורי הלמידה שלנו. על מנת לקבל כלים והכוונה בנושא החשוב הזה, יזם מרכז הצעירים "המרפסת" פרויקט חדש, סדנת כישורי למידה לצעירי העיר.

 

 

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

המפגש הראשון יתמקד באסטרטגיות זיכרון ונועדה לספק כלים כיצד ניתן ללמוד באופן שמאפשר לנו לזכור טוב יותר, כיצד עובד הזיכרון וכיצד לאחסן ולשלוף את המידע כך שיהיה זמין לנו גם במבחנים.

המפגש השני יתמקד באתגר ההתמודדות עם חרדת בחינות בה יכירו המשתתפים את הגורמים לחרדת הבחינות, מה הן ההשפעות וכיצד מתמודדים עמה באופן יעיל.

מפגשי הסדנה יתקיימו ב-17/12/17 וב-24/12/17 ב"המרפסת" מרכז הצעירים, סוקולוב 5 ללא עלות, ההשתתפות מותנית בהרשמה מראש. לפרטים נוספים והרשמה: 09-9591567 או בעמוד הפייסבוק "המרפסת".

ראש העיר משה פדלון אמר "סדנת כישורי למידה היא עוד יוזמה עירונית מבורכת, אשר מכוונת לצעירי העיר הלומדים במוסדות ההשכלה השונים וחשים שחסרה להם הכוונה לגבי טכניקת הלמידה עצמה. הסדנה תעזור לשפר את הישגיהם ולהצליח תקדם".

מ"מ וסגנית ראש העירייה, מאיה כץ, אמרה כי "סטודנטים רבים תושבי העיר החלו השנה לראשונה את לימודיהם האקדמיים והעלו בפנינו את הסוגיה לפיה ישנו פער רב בין מידת השקעתם בלימודים והישגיהם. לכן החלטנו להציע לצעירי העיר סדנאות לשיפור מיומנויות ואסטרטגיות למידה במטרה לשפר את הצלחתם וחוויית הלמידה".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא אמר "עיריית הרצליה ממשיכה להציע לצעירי העיר סדנאות וקורסים להעשרה, להכוונה, ולהדרכה וזאת כדי לצייד אותם בכלים הטובים ביותר שיסייעו להם להמשך דרכם המקצועית והאישית בחיים". 
  

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525