אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

השיטור העירוני בהרצליה מפעיל יד חזקה נגד משליכי הנפצים

מעצרים, עיכובים וקנסות
29/12/2017
השיטור העירוני בהרצליה מפעיל יד חזקה נגד משליכי הנפצים (הגדל)

  
יחידת השיטור העירוני פועלת באופן נמרץ לצמצום עבירות הפוגעות באיכות החיים, שמה דגש על נוכחות, במיוחד באזורים בעיתיים.

 

 

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

עיריית הרצליה אוכפת בצורה נחרצת את מניעת השימוש בנפצים במטרה למגר את התופעה שכבר נמצאת בשימוש בקרב בני נוער בעיר, חודשיים לפני פורים.

הפעילות העירונית נגד השימוש בנפצים היא רחבת היקף וכוללת את יחידת השיטור העירוני הפועלת בשיתוף עם משטרת ישראל ועם מחלקת הנוער שלה. במסגרת זו, תגברה יחידת השיטור העירוני בשבוע האחרון את הסיורים הגלויים והסמויים, רכובים ורגליים, שהיא עורכת.

הפעילות הנמרצת בנושא הניבה פירות כאשר בני נוער עוכבו לחקירה וגם נעצרו. מדובר בשלושה בני נוער שעוכבו בתחנה וצעיר בגיר שנעצר בגין השלכת נפצים.

ראש עיריית הרצליה משה פדלון אמר "אני מתייחס בחומרה למפגע הנפצים והנחיתי את השיטור העירוני וכל היחידות הנוגעות לנקוט באפס סובלנות עד למיגור התופעה".

בנוסף, יחידת השיטור העירוני פועלת באופן נמרץ כדי לצמצם עבירות הפוגעות באיכות החיים, שמה דגש על נוכחות וניראות בשטח ומקיימת תכנית עבודה מסודרת באזורים בעיתיים. כך למשל, בעקבות תלונות במוקד העירוני ערכה יחידת השיטור העירוני פעילות מוגברת בשכונת יד התשעה ובסמוך לה על מנת לצמצם השלכות נפצים ומעשי וונדליזם של בני נוער.

בעקבות פעילות משותפת של יחידת השיטור והתחנה נרשמו שמונה קנסות לבני נוער בסך 1,000 שקל כל אחד על נסיעה באופניים חשמליים מתחת לגיל 16, כפי שמצוין בחוק.

בלילה שבין חמישי לשישי בשעה 02:30 הגיע צוות שיטור עירוני לאחד מבתי הספר בעיר, בעקבות דיווח על הפרעת מנוחה, והבחין בנערים השוברים שולחנות שדה. בעקבות זאת נרשמו שישה דוחות עירוניים על נזק לרכוש ושלושה דוחות משטרתיים על הפעלת מוזיקה וגרימת רעש. שמות הילדים הועברו למחלקת הנוער במשטרה, והם יוזמנו לחקירה.

בתחילת השבוע, במהלך סיור במרכז העיר, נתפס קטין שעבד באתר תמ"א עם רשיון מזויף. הצעיר והמעסיק עוכבו בתחנה להמשך חקירה. בפעילות נוספת, נרשמו דוחות לנערים שביצעו מעשי ונדליזם בגינה ברח' אפרים קישון, סמוך לבית קינן.

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא אמר "הנפצים הפכו למטרד בעיר ועיריית הרצליה פועלת באופן מתוגבר על מנת למנוע פגיעה בסדר הציבורי ברחבי העיר ובאיכות החיים של התושבים".
 


 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525