אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

בי"ס גורדון זכה בפרס החינוך המחוזי

מתמודד על זכייה בפרס החינוך הארצי שייקבע בחודש אפריל
9/01/2018
בי"ס גורדון זכה בפרס החינוך המחוזי (הגדל)
 

הישג לבי"ס גורדון בהרצליה: בית הספר זכה בפרס החינוך המחוזי של משרד החינוך מחוז ת"א, לשנת הלימודים תשע"ח, ומתמודד על זכייה בפרס החינוך הארצי שייקבע בחודש אפריל. זוהי הזכייה השנייה בפרס המחוזי של ביה"ס, המנוהל ע"י בלה בסן.

 

 

קישום לדיוור ישיר

הצטרפות לפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 


פרס החינוך הוא הפרס היוקרתי ביותר המוענק ע"י משרד החינוך, ונקבע עפ"י 14 קריטריונים, בהם למידה משמעותית, קידום תהליכי הוראה למידה והערכה, פיתוח תכניות לימודים בסביבות למידה מגוונות, שיתוף הורים ועוד.

בי"ס גורדון זכה בפרס היוקרתי בזכות הפדגוגיה הייחודית, העשייה החינוכית-ערכית-חברתית, ההישגים הגבוהים, המקצועיות של הצוות החינוכי והשותפות הטובה עם כל באי הקהילה.

ביום חמישי האחרון, 4.1, הגיעה לביה"ס ועדת השיפוט הארצית ועקבה מקרוב אחר העשייה החינוכית הייחודית שלו, כולל תהליכי למידה והוראה המתקיימים בשילוב בין-תחומי תחת הכותרת "כשאמנות וחינוך נפגשים", כמו גם התכנית שפותחה בביה"ס "ואהבת לרעך כמוך" במסגרתה לומדים ערכים כגון חברות, כבוד האדם, מנהיגות ועוד, תערוכות תלמידים ומופעי רחוב.

ראש העיר, משה פדלון, ראשי אגף החינוך, נציגות משרד החינוך ונציגות ההורים ליוו את הביקור. ראש העיר, שהתרשם מהפעילות החינוכית, אמר "הזכייה בפרס החינוך מעידה על כך שבית הספר מהווה דוגמה ומופת לאיכות, לחדשנות וליצירתיות בהוראה ולהשקעה בחינוך לערכים ולמעורבות עם הקהילה וכן לשיתוף הטוב עם ההורים".

ועדת הפרס המחוזית בירכה את בית הספר כמצטיין מחוזי וכאחד משמונת בתי הספר היסודיים המצטיינים בארץ.

הוועדה התרשמה מאיכות ועומק הלמידה, מהמקצועיות שבאה לידי ביטוי ביישום התהליכים המוציאים מן הכוח אל הפועל את החזון הבית ספרי.

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא אמר "ברכות לבי"ס גורדון על הזכייה. זוהי עדות נוספת לרמה הגבוהה של מערכת החינוך העירונית שלנו שמובילה את התלמידים והמורים לחוויית לימוד מאתגרת ומעמיקה".

 


 

בתמונה: ראש העיר משה פדלון ומנהלת ביה"ס בלה בסן עם תלמידים במהלך אחת הפעילויות בביה"ס.
צילום: בי"ס גורדון.

  

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525