אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

שיתוף ציבור - הרצאה 2 בנושא: "מה צופן העתיד לצעירים בהרצליה?"

שידור חי ביום שלישי 16 בינואר החל מ- 20:00
14/01/2018
שיתוף ציבור - הרצאה 2 בנושא: "מה צופן העתיד לצעירים בהרצליה?" (הגדל)
 

עיריית הרצליה ממשיכה את שלב ההסברה בהליך שיתוף הציבור בנושא תכנית המתאר, הכולל הרצאות פתוחות ומפגשי חשיבה עם אישים מקצועיים מובילים בתחום.


 

קישום לדיוור ישיר

הצטרפות לפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 


ביום שלישי הקרוב, 16.1, יתקיים המפגש השני עם פאנל מרצים שידון במכלול נושאים תחת הכותרת "מה צופן לנו העתיד?". זאת לאחר שבתחילת החודש העביר העיתונאי ואיש התקשורת ניצן הורוביץ, הרצאה בנושא "איך עושים עיר טובה?".

בין השאלות שיידונו במסגרת הפאנל הקרוב - איזו השפעה יש לתושבים בשינוי הערים שלהם? אילו הזדמנויות מספקת לנו העיר הישראלית, שאי אפשר למצוא במקומות אחרים? איך אפשר לקדם עוד תעסוקה בהרצליה? איזה מקום תתפוס הכלכלה השיתופית בערי העתיד? מה מייחד את דור ה-Y מהדורות הקודמים ואיך אורח החיים העירוני מתאים לו? בסוף הפאנל, יענו המשתתפים לשאלות הקהל.

ראש העיר משה פדלון אמר "ההליך שיצאנו אליו הוא חשוב ומשמעותי לכולנו, ואני שמח על היענות התושבים. הכל נעשה בשקיפות ובשיתוף כדי להגיע לתכנית המשקפת את הצרכים והרצונות של התושבים".

המשתתפים בפאנל הם ינון גבע, פורום מתכנני ערים צעירים, שחר פיס, "הבית האקדמי" זרוע הדיור והנדל"ן של התאח' הסטודנטים בישראל, יעל שמר, פעילה בנושא תחבורה בארגון הסטודנטים "מגמה ירוקה" ומתן סעד, רשת הצעירים של ב"ש "הרשת". תנחה את הפורום נטע אחיטוב, עיתונאית הארץ וגל"צ, המתמחה בנושאים עירוניים, סביבתיים וחברתיים.

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא אמר "עיריית הרצליה ממשיכה להוביל שיתוף ציבור אמיתי, כאשר בשלב ראשון הציבור מקבל ידע וכלים על מנת שנוכל יחד לגבש תכנית מוסכמת שתהיה הטובה ביותר לעיר ולתושבים".

 

הרצאה שניה:

האתגרים וההזדמנויות העומדים בפני הדור הצעיר בתחבורה, בדיור, בתכנון עירוני, בקהילה ובתעסוקה
יום שלישי, 16.1, היכל בעיר, 20:00

 

לפרטים נוספים אודות ההרצאה והליך שיתוף הציבור

 מצ"ב תמונה מההרצאה הראשונה.
צילום: ארכיון.  

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525