אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               

"ראיתי למידה במיטבה בהרצליה"

מנהלת מחוז ת"א במשרד החינוך סיירה השבוע במוסדות חינוך בעיר
22/01/2018
"ראיתי למידה במיטבה בהרצליה" (הגדל)
 

תכניות לימוד ייחודיות בהרצליה, פעילויות יצירתיות יחד עם מפגשים עם תלמידים, חברי מועצת התלמידים והורים, כל אלה ועוד היו חלק ממגוון האירועים שציפו למנהלת מחוז ת"א במשרד החינוך, חיה שיטאי, מפקחת המחוז רונית זכאי ודובר משרד החינוך אבי קצובר שהגיעו ביום ראשון השבוע להרצליה וסיירו במוסדות החינוך הפורמליים והבלתי פורמליים בעיר.

 

 

קישום לדיוור ישיר

הצטרפות לפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 


במהלך הסיור נחשפו האורחים למגוון מסגרות של למידה איכותית ומשמעותית בביה"ס היסודי 'לב טוב', בחט"ב זאב ותיכון הראשונים, התרשמו מהשילוב האמיתי ושיתוף הפעולה בגני 'פטל' ו'ניצן', נהנו מהופעה של מגמת המחול של תיכון היובל, פגשו את חברי מועצת התלמידים שמעו על הפעילויות במרכז הלמידה וזכו להתרשם מהתכנית הייחודית והעשירה שמוענקת במרכז דרך הגלים.

בסיום הביקור אמרה חיה שיטאי "ככה צריכה להיראות למידה במיטבה. ראיתי דברים נפלאים. ההשקעה הרשותית אינה מובנת מאליה. זהו ערך חברתי ראשון במעלה, והוא נבנה כאן באופן טבעי".

ראש העיר משה פדלון אמר "העיר הרצליה שמה את החינוך בראש סדר העדיפויות שלה תוך מתן דגש על פעילות ערכית, חברתית ולימודית מעשירה וחווייתית לכולם. אני שמח שנציגי משרד החינוך יכלו להתרשם מקרוב משפע התכניות והיוזמות שמתקיימות בעיר".

סגנית ראש העיר הממונה על החינוך איה פרישקולניק אמרה "אני גאה ומוקירה את פעילות בתי הספר והגנים שלנו ומודה לאנשי משרד החינוך על שיתוף הפעולה הפורה ביצירת מערכת פדגוגית ערכית ומצוינת".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא אמר "החינוך הוא ערך חשוב בפעילות העירונית הענפה שלנו בחינוך הפורמאלי והבלתי פורמאלי, תוך השקעת משאבים רבים בפיתוח ועידוד יוזמות חדשניות, תכניות ייחודיות ויצירת אקלים חינוכי חם ומעודד למידה". 
  


 

בתמונה: ראש עיריית הרצליה משה פדלון, מנהל אגף החינוך יעקב נחום ומנהלת מחוז ת"א במשרד החינוך חיה שיטאי.
צילום: עיריית הרצליה.

  

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525