אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני         קבילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה      צלילי קיץ 2019 - צפו בתוכנייה

אימהות ובנות בהרצליה: על מגדר, דימוי גוף ומסרים סמויים

במפגש הוצעו כלים שיסייעו לפתח מודעות והתבוננות ביקורתית בפרסומות
23/01/2018
אימהות ובנות בהרצליה: על מגדר, דימוי גוף ומסרים סמויים (הגדל)
 

אימהות ובנות בגיל ההתבגרות ישבו ביום שני השבוע לשיח משותף שארגנה עיריית הרצליה, מינהל נשים, מרכז "הורות עכשיו" ומועדון הכוכב השמיני, בנושא שמעסיק צעירות רבות כיום - "בגוף את מבינה" קשר אם - בת והשפעתו על דימוי הגוף, כמו גם התהליכים החברתיים, התרבותיים והפסיכולוגים המשפיעים על דימוי הגוף במהלך הילדות וההתבגרות.

 

 

קישום לדיוור ישיר

הצטרפות לפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 


בהרצאתה של רחל לוי הרץ, מומחית בתחום, שולבו בין שאר תמונות של דוגמניות ומלכות יופי בעבר וכיום שדרכן אפשר לעמוד על השינויים שחלו בתפיסת היופי ובמסרים שהועברו לנערות, כמו כן הוצעו כלים שיסייעו לפתח מודעות והתבוננות ביקורתית בפרסומות, ניתן זרקור למסרים סמויים שאימהות מעבירות לבנותיהן ועוד.

הפעילות הזו היא חלק ממערך פעילויות עירוניות המתקיימות בהרצליה ומותאמות להורים ולילדים בגילאים השונים. להרצאה שהייתה השבוע צפוי המשך בסדנה לאימהות בלבד שתיפתח במהלך חודש פברואר.

בנוסף, במהלך חודש פברואר יתקיימו מגוון פעילויות שיתמקדו בנושא המשפחה והורות בהן הרצאות, סדנה ומופע. לפרטים ניתן לעיין באתר העירוני.

ראש עיריית הרצליה משה פדלון אמר "עיריית הרצליה מייחסת חשיבות לתא המשפחתי וליחסי הורים וילדים הן ברמה הערכית והן ברמה החינוכית ומציעה הדרכה וכלים לשיפור שיסייעו למרקם היחסים".

מנכ"ל עיריית הרצליה יהודה בן עזרא אמר "מדובר בשיתוף פעולה של שלוש יחידות עירוניות שחברו יחד כדי להציע מערך של הרצאות העוסקות בנושאים חשובים הן בתוך המשפחה והן בקרב בני הגילאים השונים".


 

תמונה ממפגש אימהות-בנות.
צילום: עיריית הרצליה.
  

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525