אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

נבחרת תלמידי "יוחנני" זכו במקום ראשון בתחרות הרובוטיקה FLL

זכו בקטגוריית ערכים בתחרות אזורית המיועדת לתלמידי כיתות ה'
24/01/2018
נבחרת תלמידי "יוחנני" זכו במקום ראשון בתחרות הרובוטיקה FLL (הגדל)
 

הישג לבי"ס יוחנני בהרצליה: נבחרת של תלמידי כיתות ה' זכתה ביום שלישי השבוע במקום הראשון בתחרות הרובוטיקה האזורית FLL בקטגוריית ערכים.

 

 

קישום לדיוור ישיר

הצטרפות לפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

תכנית FIRST LEGO League חושפת את התלמידים לעולם המרתק של מדע וטכנולוגיה, ומעודדת אותם לחשוב ולפעול כמו מדענים ומהנדסים המתמודדים עם אתגר חדש הקשור למציאות היומיומית. השנה, נושא התחרות היה בעיית המים והאתגר של התלמידים כלל בנייה ותכנות רובוט אוטונומי המבצע משימות על גבי לוח משימה ייחודי, חקר ולימוד הנושא תוך חשיבה יצירתית והצגת פתרון חדשני לבעיית המים, כל זאת תוך פיתוח כישורים חברתיים כגון עבודת צוות, מנהיגות, שיתוף פעולה ומעורבות בקהילה.

בתחרות נבחנו התלמידים בשלושה היבטים: הרובוט - בנייה ותכנון, מחקר - העלאת הבעיה והפתרון המוצע וערכים - רוח הקבוצה ושיתוף פעולה. התלמידים חברי הנבחרת של יוחנני זכו במקום הראשון בחדר שיפוט הערכים על עבודת צוות יוצאת מן הכלל. מתוך סיכום השופטים: "אתם מעוררים השראה. התרשמנו מהעבודה הקשה שהשקעתם". "התרשמנו מהכבוד ההדדי בין חברי הקבוצה", "כל הכבוד, גאים בהישגיות שלכם".

ראש עיריית הרצליה משה פדלון הביע הערכה להישג וציין "אני שמח שההשקעה העירונית הגבוהה שלנו בחינוך נושאת פירות. הזכייה מעידה גם על המקצועיות והמסירות של צוותי החינוך בבית הספר ועל הרמה הגבוהה של תלמידינו. יישר כוח".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא אמר "מערכת החינוך העירונית המצוינת של הרצליה מובילה את תלמידי העיר להישגים מרשימים ומעוררי גאווה. הזכייה של התלמידים נותנת ביטוי לחשיבות הרבה שאנחנו נותנים למקצועות הטכנולוגיה והמדעים".


 

בתמונה: חברי נבחרת כיתות ה' של בי"ס יוחנני שהשתתפו בתחרות.
צילום: עיריית הרצליה.
  

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525