אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני              תוכנית מתאר - המפגש הקרוב 

מתיחת פנים לגלריה העירונית הרצליה

אחרי מתיחת הפנים מגיע תורה של התערוכה הראשונה במקום
7/02/2018
מתיחת פנים לגלריה העירונית הרצליה (הגדל)
 

את החץ הממותג החדש לגלריה העירונית אי אפשר לפספס. חץ אדום עבה מטפס לאורך המדרגות, כשבסיומו, על דלת הזכוכית, מופיעה נקודה אדומה, שבגלריה מקווים שתהיה סימן קבוע שיופיע לצד כל ציור שיוצג בה.

 

 

קישום לדיוור ישיר

הצטרפות לפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

זהו רק היבט אחד ממתיחת פנים כוללת שבוצעה בגלריה העירונית הוותיקה שבמרכז הרצליה. כך למשל, הוחלט לרענן את המעטפת, הגלריה נצבעה בלבן וקיר אחד באפור, והגרפיקה משתלבת בשפה הזו עם צבעי אפור ואדום.

בנוסף הוקצתה בגלריה פינה נעימה לאמנים מעין "ארט קפה" והיא לצד ספריית אמנות שניתן לעיין בה. יעל בן שאול, מנהלת הגלריה מזה שלושה חודשים, מגדירה את האזור הזה "סלון אמנותי תרבותי אורבני".

ואחרי מתיחת הפנים מגיע תורה של התערוכה הראשונה במקום, כשבסימן ההתחלה החדשה נקראת, איך לא, "דף חדש". מוצגים בה עבודות של למעלה מ-30 אמנים מארגון אמני הרצליה הכוללות ציורים, יצירות פיסול, ועבודות בתלת ממד. התערוכה נפתחה ביום שלישי השבוע ותוצג עד ה-4.3.

ראש העיר משה פדלון אמר "הגלריה העירונית היא בית חם ושוקק פעילות של אמני העיר. אני שמח שיש להם עכשיו אכסניה נעימה ומזמין את כולם לבוא ולהתרשם מהיצירות היפות שמוצגות בה".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא ציין "עיריית הרצליה רואה חשיבות בקידום חיי התרבות בעיר, ובכלל זה תחום האמנות. אני מאחל לגלריה העירונית, יחד עם אמני הרצליה, הצלחה בדרך החדשה שלהם".
 


 

בתמונה: הגלריה העירונית עם המיתוג החדש.
צילום: דוברות עיריית הרצליה.


 

 

  

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525